Amerikai botrány

American Hustle

2015.08.26 Mr. Zero

Nem is nagyon találom a szavakat. Hogyan is lehetne ezt jól és tömören leírni? Pörgős, fantáziadús és csodálatos. Mindent vitt ez a film az én ízlésemmel. Azt hiszem, simán megy rá az 5 csillag.

2015.06.30 drsolomon

Vegyes érzéseim voltak a filmmel kapcsolatban, hullámzó a történet, nem kötötte le percről percre a figyelmemet. Vannak izgalmas részei, de messze áll a tökéletestől.

2015.03.15 inemeth

A sztori nem annyira hangsúlyos, inkább a karakterek határozzák meg a filmet. Élvezhető film, de a csattanó hiányzik. A befejezés nem üt nagyot.

2015.05.22 Henczi

A sablonosnak tűnő történet ellenére egy igen jól sikerült film. Fordulatos, izgalmas, cselekményes, nem hagy unatkozni. Legalább egyszer érdemes megnézni!

2015.08.19 Filmzabáló

A szereplői és a sminkjei által az Oscaron csillogó, részben valós eseményeken alapuló átverős, de valójában műfaj nélküli film mögött egy sótlanabb történet lapul, mint gondolnád. Ezért az Amerikai botrány kezelhető éppenséggel csalódásként is, de a... Több

2017.02.09 tilino

Christian Bale, Bradley Cooper, Jeremy Renner, Jennifer Lawrence neve nálam egyet jelent a sikerrel. Nem okoztak ezúttal sem csalódást, nagyszerű dráma, érdekes és elgondolkodtató tartalommal.

2016.01.27 dóri

Többet vártam a filmtől. Olyan semmilyen lett. Nem igazán fogott meg és az érdeklődésemet sem sikerült felkeltenie, ezért untam is a filmet. Jennifer L.-nek van egy-két jó jelenete ami megmarad az emberben, de a film többi része elveszik. Ez nekem tipikusan az egyszer nézhetős kategória.

2015.08.07 Siriusalias

Ha nagyon szigorú lennék azt mondanám hogy kicsit unalmas néha a film, de ez lehet abból adódik hogy bizonyos filmeknél nekem két óra az ingerküszöböm ami a hosszúságot tekinti. Egyébként nagyon jó főleg a színészek és a téma miatt, leginkább arra em... Több

2015.03.30 dubzsu

Sokkal inkább dráma és krimi, mintsem zenés vígjáték, amilyen kategóriában díjra jelölték. Fordulatos, izgalmas, a sminkek és a frizurák mesések. Engem sikerült lenyűgöznie.

2015.10.27 Faarkaas

Fordulatos , jól összerakott krimi igazán izgalmas jelenetekkel. Nem kiszámítható és egyáltalán nem sablonos film. Hozza azt amit egy jó krimitől elvártam.

2015.03.31 th13f89

Nagyon tetszett több dolog miatt. Jó volt a történet, érdekesek a karakterek, hangulatos, egyedi a világ a mai filmek között és több színészt is kedvelek belőle és volt 1-2 számomra meglepőbb csavar is benne. Nem az év filmje, de lehetne több hasonló is.

2015.06.17 Lacroix

Eleinte vonakodtam,hogy megnézzem. A színészi játék és a történet kárpótolt,mert nem annyira unalmas mint ahogy elsőnek látszik

2019.02.03 Doloresz89

A régi idők mozijaira emlékeztető hangulatú film. Őszintén szólva, először nem tetszett, de másodjára, amikor néztem, már jobban elsodort a történet. Egyedi film.

2015.02.14 Anrael

Az eleje nagyon döcögős, de a színészek nagyon kitettek magukért és a végére élvezhető sebességbe kapcsol a film.