Játssz Philips tévéért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Amy: Az Amy Winehouse-sztori

(Amy)
Amy: Az Amy Winehouse-sztori

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Az Amy - Az Amy Winehouse-sztori című életrajzi dokumentumfilm a tragikusan elhunyt fiatal énekesnő személyiségét és sikerének kulcsát igyekszik feltárni. Az archív felvételek segítségével összeállított képsor narrátorai a családtagok, barátok, ismerősök, zenésztársak köreiből kerültek ki. Felcsendülnek az énekesnő legnagyobb slágerei is, melyek szövegeit és zenei anyagát is ő írta. A hatszoros Grammy-díjas művész 2011 júliusában hunyt el alkoholmérgezésben. Mindössze 27 éves volt. (erare)
2016. 03. 09. 04:31

Remek dokumentumfilm, valósághű , nem szépít a dolgokon hanem elmeséli úgy ahogy megtörténtek, csomó interjúval barátoktól, családtagoktól. Aki szereti Amy dalait az mindenképpen nézze meg. Nyugodjon békében.

2016. 10. 23. 13:45

Imádom Amy munkásságait. Remek előadó volt különös élettel. Szemrebbenés nélkül néztem meg. Érdekes dolgokat tudhattam meg egyik kedvenc előadómról.

2016. 12. 30. 22:39

Az Amy egy kiváló dokumentumfilm a remek énekesnő életéről, amely igyekszik bemutatni a tehetség szebbik oldalát is. A film felépítése igen egyszerű. Mindenkinek ajánlom a megtekintését.

Amy Winehouse

Reg Traviss volt Amy párja halálakor, de a filmből kimaradt az ő mondanivalójának nagy része, mivel a film az énekesnő kreatív korszakát kívánta bemutatni.

A filmben a rendező meg akarta mutatni Amy szerethető oldalát is.

Salaam Remi a Sony Music egyik vezetője volt a legelérhetetlenebb interjúalany, rá 1 évet kellett várni.

Revizor: AMY WINEHOUSE TÜNDÖKLÉSE ÉS BUKÁSA
Eltékozolt tehetség, önsorsrontó narkós celeb, öntudatos dzsesszénekesnő, stadionokat megtöltő gátlásos popsztár, a körülmények és a rossz társaság áldozata? Mindez együtt Amy Winehouse az életéről szóló Amy – Az Amy Winehouse-sztori című dokufilm szerint. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA.
Kultúrpart: If my daddy thinks I'm fine
A Senna rendezőjének újabb bitang erős, híres emberes doksija nem feltétlenül arról szól, ki a felelős – de az apa megkapja a magáét rendesen.
Filmtekercs: Rehab helyett rehabilitáció
Valahol a vakolatnyi smink, a tonnányi hajlakk, a temérdek tetoválás és a marihuána-gomolyfüst mögött ott rejtőzött egy bizonytalan, szeretetéhes lány – csak épp rá senki nem volt kíváncsi mostanáig. Róla szól és őt mutatja be az Amy – Az Amy Winehouse-sztori.