Angyalok és démonok

Angyalok és démonok

Angels & Demons

Egy éjszaka a Harvard egyetem világhírű szimbólumkutatóját, Robert Langdont egy svájci tudományos intézetbe kéretik egy rejtélyes haláleset kapcsán. A férfi nyomozásba kezd, és hihetetlen felfedezésre jut: az Illuminátusok bosszút tervez a katolikus egyház ellen, és egy hatalmas időzített… Több

Rendező: Ron Howard
Író: Dan Brown
Forgatókönyvíró: David Koepp, Akiva Goldsman
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Olaszország
Premier (HU): 2009.05.13. | HBO Max (2023.09.01.)

Inferno  (2016)

2021.04.28 stewie_griffin_2005

Szerintem hasonlóan jó, mint a Da Vinci-kód. Ez a film inkább krimi jellegű, nem olyan misztikus, mint az elődje. Tom Hanks itt sem túl erősen alakít, de maga a film jó. 9/10

2018.12.07 mamiéstöti2

Sokkal jobban sikerült az első résznél, ezért érdemes egy olyan filmet folytatni, ami talán túl nagy falat, még ilyen színészeknek is.

2017.03.13 GedyPapa

Zseniálisan sikerült, ki tudta javítani az általam megfigyelt hibákat a Da Vinci kódból. Ewan McGregor és Tom Hanks kivételeset alkottak együtt. Végig fordulatos és érdekes filmről van szó, ami fenntartja az izgalomfaktort és együtt nyomozásra hív!

2019.03.20 Puncs

Nekem ez sokkal jobban tetszett, mint A Da Vinci kód. Remek film, tele volt váratlan fordulatokkal. A gonosz nem is gonosz, amikor az ember pedig azt hiszi, hogy elért a film végére, kiderül, hogy a legnagyobb fordulat még hátra van. Egyetlen egy percig sem unatkoztam. Jó kis pörgős film jó zenével, jó színészi teljesítményekkel.

Méltó folytatása az első epizódnak.Tom Hanks szinte nem tud rossz alkotásban szerepelni,Persze ő is olyan,mint a jó bor,beérett tökéletesen.Színészileg,és emberileg is.A film persze zseniális.Egy pillanatra sem unatkozol,elsodor a lendülete.Ajánlott kategória.

Clint Eastwood is szerette volna megrendezni a filmet, de mivel Ron Howardot szerződése kötelezte, így ő rendezte meg.Szerző: Puncs

Annak ellenére, hogy az Angyalok és démonok filmváltozatát a Da Vinci-kód folytatásaként szokták nevezni, maga a regény korábban íródott, mint a Da Vinci-kód, s a két történet nem függ össze. Szerző: ArpiHajdu és Réci

A forgatókönyvíró, Akiva Goldsman rekordösszegnek számító 3,8 millió dollárt kapott a szkriptért.Szerző: hp

A rendező, Ron Howard egy interjúban elmondta, hogy Dan Brown Az elveszett szimbólum című regényének adaptációjával szeretné lezárni a Robert Langdon-trilógiát.Szerző: hp