juliS

Forgatókönyvíró: Richárd Salinger, Sas Tamás
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2003.12.04. | Filmio (2023.03.30.)

2021.05.17 Dorkateo

Salinger Richárd jót írt

Akár jó is lehetett volna a film. Salinger Richárd nagyon jó könyvet írt, de ez kevésbé működött a filmben. Az írásban jól hangzó szöveget lehetetlen élő párbeszédként elmondani, a narráció pedig ritkán sikerül a filmekben. Gáspár Kata próbálkozott, első filmnek nem is rossz tőle, de a film összességében csak átlagos vagy fölé lett. A könyvet viszont szívből ajánlom.

2019.02.27 Eniq

Én ezt a filmet régen de szerettem, könnyed kis vígjáték volt anno a sztorit a szereplőket mindent bírtam, mostani fejjel viszont már látom hol vannak a bakik benne és annyira nehezemre esett végignézni.

2017.04.12 indingo

Anno még moziban láttam az osztálytársaimmal. 2003-ban még nem sok mozis magyar film készült, meg hát fiatalabb is volt az ember. Öszességében nem egy rossz film és szép helyszínen játszódik.

2018.08.07 varkonyiildi

Laza és könnyed, de eléggé amatőr film. Külföldön semmi esélye. Lájtos, igazi viccektől és humorérzéktől mentes film. Háttérzajnak elment főzés vagy takarítás közben.

2014.12.07 Sniper

Igazi nyári ifjúsági film, nagyon jó hangulattal, kis komikus hangvétellel, csinos szereplőkkel. Nekem bejött. Maga a történet nagyon egyszerűcske, de ez nem árt neki.

A film összbevétele 316 523 dollár volt (imdb.com).

Gáspár Kata a castingon nem árulta el, hogy neves színész szülők gyermeke (Gáspár Sándor és Bánsági Ildikó), mégis megkapta a főszerepet.Szerző: Dorkateo

A Barbit játszó Csősz Boglárka már ismert modell volt, aki a legmagasabb gázsit kapta a színészek közül. Így a többiek nem is kedvelték, csak udvariasak, de távolságtartók voltak vele.Szerző: Dorkateo

A film Salinger Richárd azonos című regénye alapján készült. Szerző: indingo