Ava

Ava

2022.06.23 Caravaggio1978

Az a baj, hogy a plakátra ránézve már tudtam a film végét is

Az egész film csak egy logikátlan, érthetetlen, ostoba kaszabolás. Ez már nem sok nézőt köt le, szerintem. Pláne, hogy az utolsó pár évben majdnem évente jöttek az ilyen történetek (Atomszőke, Gemini Man, Anna stb.). Hiába érkezett a filmbe Colin Farrell, meg John Malkovich, egyszerűen annyira irritálóan közömbösek, érdektelenek, hogy inkább lefelé húzták ezt az egészet. Remélem, nem lesz hasonló alkotás a közeljövőben.

2020.09.20 Artemisia

A bérgyilkos

Ava, a bérgyilkosnő különleges története Jessica Chastain, John Malkovitch és Colin Farrell triójával a főszerepben. Noha a műfaj alapjait Luc Besson már 1990-ben lefektette a Nikitával, és Tarantino Kill Billjével elérte a tetőpontját, azóta pedig a... Teljes kritika

2022.06.16 JRD

A közepes...

Ahogyan néztem egyre inkább olyan érzésem támadt, hogy a sztori nem ismeretlen számomra. Aztán rájöttem, hogy egy kicsit Nikita, egy kicsit Anna, egy kicsit Amerikai bérgyilkosnő...stb. A színésznő nem tartozik a kedvencek közé viszont jó választás volt a szerepre. Az arca, a testalkata simán eladhatóvá tesz egy bérgyilkos karaktert. Az akciójelenetek tetszettek. Maga a film egyébként egyszer simán megnézhető. Ám hiába a neves színészcsapat a film nem egy kiemelkedő alkotás. Viszont szórakoztató és pörgős. De kinek milyen az ízlése! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.08.20 Szilonka

Jessica Chastain gyönyörű, és ezzel minden pozitívumot el is mondtam a filmről. A neves szereplők ellenére a történet béna.

2020.08.24 indingo

Hiába a nagy nevek, nagyon középszerűre sikeredett a történet. A családi szál is már eléggé elcsépelt, és az alapsztorin is lett volna még mit csiszolni.

2020.09.15 VvV

Összességében egy kellemes akciófilm, de nem túl maradandó. A családi szál gyenge volt benne. A romantikus vonalat se dolgozták ki kellőképpen.

2020.11.16 csd

Semmi új a nap alatt

Jessica Chastain és persze John Malkovich neve akár garancia is lehetne valamilyen minőségre, és bár az ő alakítások nagyonis rendben volt, rutinból hozták a karaktereiket, sajnos nem egészen tudták aládúcolni a teljes játékidőt. Az Ava nekem a Nikitát juttatta eszembe, de nem csak erről van szó, hiszen ez a fajta koncepció irgalmatlanul elcsépelt, és tulajdonképpen az Ava sem tudott semmi váratlant hozni.

2020.10.25 Bazzzsi

Egy újabb tucatfilm. Semmi egyediséget nem véltem benne felfedezni. Ilyen akciójeleneteket már láttunk, és a története is a szokásos.

2021.10.21 BoBamburg Nézhetetlen

Irtózatosan gyenge, közhelyes és kommersz film. Legalábbis az első fele az, ott jött el nálam az a pont, ahol inkább kikapcsoltam, de gondolom, a második fele sem jobb. Pedig tényleg nem voltak elvárásaim a filmmel.

2020.09.02 petraszab

Nagyon sok hasonló készült az elmúlt években. Jön a mindenkinél okosabb, ügyesebb nő, aki férfiakat meghazudtolóan elbánik mindenkivel. Már unalmas.

2022.01.22 drg0602

Minden kritika ellenére nézhető film szerintem. Igazából engem lefoglalt. Egyszer mindenképpen nézhető. 6/10

2020.06.29 valaja

Az utóbbi évek bérgyilkosokról szóló filmjei mind ugyanarra a sablonra épülnek, nincs bennük semmi eredeti ötlet. Sajnos így van ez ezzel a filmmel is, unalmas, kiszámítható, és bár Jessica Chastain remek sínésznő, ennél több pozitívumot nem tudok írni róla.

2020.11.27 stevepisti

A korábban véleményezőkhöz csatlakozva én is úgy gondolom, hogy ezt a történetet már láthattuk hasonló köntösben. Hiába a nagy nevek, az sem menti meg a filmet. Csak rajongóknak ajánlott.

2020.12.11 uniterra Nézhetetlen

Bírtam vagy 10 percig nézni. Tucatfilm, silány sztori.