Az 50 első randi

50 First Dates

2014.12.04 Toncsi

A Barrymore és Sandler páros már nem először kerül a romantikus szál két végére, és tulajdonképpen egész jól áll nekik a dolog, főleg, ha kapnak a szerep mellé még egy rendes történetet is. Ez a sztori pedig – jó, lépjük túl azon, hogy ilyen a valósá... Több

2015.03.30 Krekk

Már-már klasszikusnak mondható film. Adam és Drew aranyosak együtt, nem megy el túlságosan a gagyi poénok felé, mint Sandler más filmjei, az egész egy habókos szerelemről szól ahol a két fél próbálja kiküszöbölni a nem csekély akadályt kettejük között. Jó kis példa a pasiknak a lovagiasságról ;)

2015.03.22 Ancsi

Az igazi romantikus vígjáték. Remek humora van és egyben komoly érzelmek is jelen vannak. Remek karakterek, akikért izgulhat a néző, hogy végül mégis sikerüljön összejönniük és tovább emlékezni.

2015.03.15 annaaleoop

Adam Sandler az egyik kedvenc színészem,és ezzel a filmmel sem okozott csalódást. Tetszik hogy nem csak amolyan felszínes szerelem,és amikor Henry megtudja hogy mi történt Lucyval nem hátrál meg,hanem tovább küzd. Legjobb filmek egyike!

2015.02.04 kissanyi

Nem mondom, hogy maradandó nyomokat hagyott bennem, de mint páran már utaltatok hasonlóra, egy kis csevej róla, és felevelenedik a sztori. Ez azért már valami. Szóval nem felejtettem el teljesen még azt is, hogy létezik ilyen film. (1. pedig már fél ... Több

2015.01.26 Ata

Nagyon aranyos film. Romantikus, drámai, vicces.

2015.03.22 fdavid

Adam Sandlernek egy olyan filmje, ami tényleg szórakoztató és megható. Az amnéziás lány újra és újra meghódítása során nem kerülnek annyira tipikus, altesti Sandler-poénok, inkább a romantikus szálon van a hangsúly.

2015.02.21 Vica

Szeretem az Adam Sandler filmeket, de az a film unalmas. Egyszer meglehet nézni, de sokat ne várjatok tőle. Sandlertől nem is érdemes válogatni.

2015.01.26 Sindyke

Nagyon aranyos film. Ilyen az igazi szerelem, de ez a valóságban megtörténhet? Akit tiszta szívből szeretnek, azzal igenis megtörténhet.

2015.04.01 Dorka1994

Adam Sandlar itt is nagyon jót alakít. Nagyon szeretni való. Még a barátom is megnézi velem ez az a romantikus film:D

2015.03.28 tuskólédi

Tökéletes film a bánat ellen! Aki szereti az ilyen kaliberű filmeket, az biztos nem fog csalódni benne. A jókedv garantált!!

2015.02.10 Katie75

Imádom,lehet túl romantikus vagyok,de már legalább 100-szor láttam. A romantikus filmek kedvelőinek tökéletes választás, csak ajánlani tudom. Kellemes, eredeti történet, jó szereplőválogatás, és humorból is jut azért. Több nem is kell.

2014.11.20 skyman

Cuki, kedves, aranyos film az 50 első randi, pont olyan, amilyet egy hideg téli estén a forró csoki mellé választ magának az ember, hogy csempésszen a szívébe egy kis napsugarat. A film története nagyon szép helyen játszódik, amit már önmagában érdem... Több

2018.02.25 berimarcsi03

Nagyon szép. Vicces és érzelmes film. Tetszik ez az őrültség benne, és hogy végre van egy kis változatottság.