Az éhezők viadala: Futótűz

The Hunger Games: Catching Fire

2018.12.04 VvV

Engem beszippantott a történet, ott folytatja, ahol abba hagyta. Kalandos és meglepetésekkel teli story.

2018.04.28 Filmelemző

A Suzanne Collins 2008-as különleges regényéből megfilmesített négy részes Éhezők viadala franchise második epizódja egyben a második legjobb film is. Míg a nyitó fejezetre 8,5 pontot adtam (az IMDb 7,2 pontot), addig a második rész nálam csak 7,5 po... Több

2017.07.29 Lonka

Ebben a részben már egy ismert történettel találkozhattunk. A szereplők adottak voltak, kellett egy nagy durranás. Nekem tetszett, hogy újra harcba kellett szállniuk, valahogy ezekről a filmekről nekem mindig az jut az eszembe.

2016.06.19 Timcsi

Az elsőhöz mérten hasonlóan jó. Nincs benne egy unalmas perc sem, ajánlom mindenkinek.

2019.05.17 petraszab

Nagyon lendületes rész lett ez is sok akcióval és a látványa is egészen rendben volt.

2019.06.01 kevelin

Ebben a film sorozatban szerettem meg Jennifer Lawrence-t. Nagyon tehetséges színésznő, imádom. A film szintén egy mai társadalomkritika, hogy a hatalomért még a saját gyerekeiket is képesek megöletni az emberek..

2015.05.13 Syracuse

Sajnos egyre inkább igaznak bizonyul az, hogy a látványfilmekkel lehet sokat kaszálni. Pedig az igazi értékeket a sokak által művészfilmnek titulált alkotások hordozzák.

2016.08.03 VFTS

Itt már a könyv is rosszabb az előző résznél és ugyanez igaz a filmre is. A történet nagy vonalakban ugyanaz, mint az előzőben volt, ez egy kicsit unalmasabbá teszi, de teljesen nézhető.

2018.03.30 NFG

Őszintén nekem jobban tetszett mint az előző rész! Számomra ez izgalmasabb volt és cselekménydúsabb, valamint több fordulat fellelhető benne! Persze kisgyerekek ne nézzék meg!

2020.09.24 Timike

Az első és ezt a rész tartom érdekesnek a többi csak időhúzás volt. A történetben most is sok feszültség volt, de az akciójelenetek itt is mindent vittek.

2016.04.19 szoljhozzam

Egész jó kis film lett, nem is gondoltam volna. A története nagyon tetszik, maga ezek a viadalos részek is nagyon tetszetősek és a gondolata is jól ki lett dolgozva. Az első és második rész viszi nálam a pálmát, de a többi is teljesen rendben van.

2019.03.24 Vágottszemű

Annak örültem, hogy megint küzdöttek, mert nekem csak azok a részek tetszenek. Most sem volt túl sok idő a küzdés, de legalább volt. Megérte megnézni.

2015.05.08 hejnekem

A film egy olyan történetet dolgoz fel, amit utána pár film utána lemásolt. Szerintem ez a legjobb a fiatal, szabadulós, elnyomás ellen harcoló filmek közül. A szereplők szerethetők és jól is játsszák el szerepeiket. Szórakoztató, izgalmas és szép látvány világgal rendelkező film, csak ajánlani tudom!

2015.04.30 ocso

Csodálatos látványvilága miatt mindenképp moziban érdemes megnézni. Az első része cseppet jobban tetszett, de ezúttal sem csalódtam. A színészek remekül alakítanak, lenyűgözött a történet.