Az éhezők viadala: Futótűz

The Hunger Games: Catching Fire

2015.01.28 london2012

Az elsőhöz méltóan marad a színvonal és a remek történet folyatása. Izgalmas fordulatokkal teli film. Mindenkinek ajánlom. *****

2016.01.11 Mithrel

Meglátszik az első részhez képest a rendezőváltás, de ez egy kicsit sem ártott meg a filmnek. A borús ám poénokkal tarkított hangulat hozza a könyv színvonalát, és az egész film mind történetileg mind alakításokat tekintve méltó folytatás.

2017.01.15 valery

Az első részhez képest egy hajszálnyival gyengébb volt, de ez a rész is tetszett, mert látványilag és történetileg is megfogott. Jennifer Lawrence talán legjobb filmje Az éhezők viadala sorozat. Érdemes megnézni.

2015.04.25 adibandii

Nagyon szeretem az Éhezők Viadala trilógiát,és nem is véletlenül,Hiszen minegyik film tele van akciókkal,izgalommal és egy percig sem lehet unni.Jennifer Lawrence megint nagyot alakított.

2015.07.18 rhamus

Nem túl rossz, ámbár nem is túl jó film. Amolyan egyszerű sztori, amit már több filmnél megszokhattunk keverve 1-2 jó poénnal. Azonban nem lett korszakalkotó a kategóriájában. Egyszer nézhető.

2015.06.10 fancsi094

Hát ez valahogy nem jött össze. Jó is lehetett volna de sajnos nem lett az. Egyszer megnézhető de nem dobja el az agyát az ember tőle sajnos. Valahogy túl unalmasra sikeredett a történet.

2015.03.27 drsolomon

Az első részhez hasonlóan a második is mutatott fel újat, és sok izgalommal szolgált. Talán csak a látványvilágát tekintve lett kicsit gyengébb.

2016.07.25 feketerigous

Nagy örömmel tudtam meg, hogy az éhezők viadalának lesz második része. :) Ezért is, azonnal beültem a moziba, és megnéztem. Azonnal felvidított, amikor megláttam, hogy szerepel benne, az egyik kedvenc színészem, Sam Claflin, aki egy nagyon szimpatiku... Több

2015.11.23 somi

Sajnos egyre inkább igaznak bizonyul az, hogy a látványfilmekkel lehet sokat kaszálni. Pedig az igazi értékeket a sokak által művészfilmnek titulált alkotások hordozzák.

2015.05.23 inemeth

A film nem vallott kudarcot, mélyíti a karaktereit az első rész után, elöreviszi a cselekményt, és van mögöttes tartalma a felejthetetlen látványvilág mellett.

2015.08.20 Filmzabáló

Az egyszerre szórakoztató és elgondolkodtató ifjúsági akciódráma (fojtogató dráma + intenzív akció) egészen valódi és normális felfogással, ám egy kis lagymatag módon folytatja a filmsorozatot, méghozzá úgy, hogy egy szinttel „feljebb rakta a lécet”.

2017.01.17 Katkatt

Még ez a második rész is hozott újdonságot és izgalmas volt. Tetszett, hogy újra küzdeniük kell.

2015.07.29 Pillcsi

Hát mi mondjak,nem volt bár néha azért szó ami szó unatkoztam.Ez a folyamatos ártatlansága a Katnisnek,hogy a szent lélek már néha zavart,de maga a film jó,látványos!

2015.05.06 Szeky

Az éhezők viadala folytatására úgy ültem be, hogy abban bíztam, hogy az első rész hibáit megpróbálják kiküszöbölni. Részben ez sikerült is nekik, többet megtudunk a főszereplőkről, valamint látjuk, ahogy a két Panem lakó egyre közelebb kerül egymásho... Több