Húzós éjszaka az El Royale-ban

Bad Times at the El Royale

2019.10.15 pi

Érdekes játék ez a zsánerekkel, de ha láttad a ház az erdő mélyént, akkor valószínűleg tudod, mire kell számítanod. Pofás film lett, a sztori engem lekötött, és forudlat is akadt bőven. Bírtam az atmoszféráját, nem az év mozija, de kikapcsolódásnak szerintem abszolút megteszi.

2018.10.11 phelixmad

Engem alapvetően a hangulata ragadott magával, mivel a történet nekem annyira nem jött be. Az alakítások többnyire jók voltak, de látszik is, hogy nem kockáztattak a készítők, csupa nagy név, jó színész. Szerintem igazából ehhez a filmhez nem is kell ennél több.

2019.02.20 Karczaghy Gabor

Profin megcsinált, de ritka rossz hangulatú film, az elejétől a végéig.

2021.07.15 sikitozeller

Jól megcsinált film, a dalok kimondottan jók benne. Szerzett egy jó estét. Mi kell még?

2018.10.14 olgaasFug

Hát, szerintem a sztori egy kissé túl van bonyolítva, nem is értem, hogy miért volt erre így szükség, mert egy jó hangulatfilmként is megállná a helyét.

2018.10.12 MattesBarca

Hát, nem is tudom mit láttam: noirt, fekete vígjátékot, misztikus thrillert? Az El Royale esetében az a jó, hogy nem is kell tudnom, mert goddard nagyon eredeti módon mosta össze a zsánereket, és hát végülis ez is a névjegye. Mi baromira élveztük!

2019.01.12 Cruzito76q

Bitang jó

Parádés film. Nem értem, miért húzzák a szájukat itt többen, áldom az eszem, hogy néhány dicsérő vélemény miatt, figyelmen kívül hagyva a nem túl jó összpontszámot, megnéztem. Egy nagyon jó élményt hagytam volna ki! Nagyszerűen bemutatja a karakterek előéletét, olykor néhány snittel, máskor kicsit hosszabb flash-ekkel, hogy aztán összeérjenek a szálak. A fő motívum nem túl csavaros, de nem is ez a lényeg, ez nem egy detektívregény megfilmesítve. Valaki említette Tarantinot, szerintem öles léptekkel hagyta maga mögött a film a Mester teljesítményét, noha tényleg hasonló jellegű. Akit érdekelnek a karakterdrámák, mindenképp nézze meg! Nálam 10/10.