Bankcsapda

Flypaper

2020.11.28 Interfectorem Sabnock

Egy teljesen átlagos film bohókás szereplőkkel és idétlen, lehetetlen helyzetekkel. Közepes vagy átlagos színészi teljesítmény, számomra hamar felejtős.

2017.06.26 indingo

Rengeteg haszonló témában készült film van a piacon, de ez egy elég kedvelhető darab. Humoros és izgalmas történet, és van benne egy jó csavar is a végén.

2017.11.01 Bazzzsi

Általában az egy helyszínen, zárt térben játszódó filmek egy idő után zavarnak, itt nem így volt. Tetszett a története, helyenként a szerencsétlenkedés is humoros volt.

2019.12.30 TomÁcs

Annak ellenére, hogy egy bankrablásról szól a film van benne humor is a feszültség mellett. Izgalmas és fordulatokkal teli film.

2018.09.23 MMcFly2015

Kellett egy film a 12 órás műszak után, ami alatt akár el is szunnyadhatok, hisz az a cél. Hát nem sikerült beletrafálni, ugyanis a Bankcsapda nem ilyen. Nem tudtam unni, végig képes volt a figyelmem fentartani - és szórakoztatni. Úgy gondolom ezzel ... Több

2017.07.29 Lonka

Tetszett a film könnyedsége, annak ellenére hogy egy bankrablás áll a középpontban. Humoros volt, jók voltak a karakterek és a történetbe se lehet belekötni.

2019.02.01 Timcsi

Nem egy szokványos bankrablós történet, még ha az első 45 percben annak is tűnik. Utána beindul a történet és karakterek is egyre érdekesebbek lesznek.

2018.04.20 jake_green

Totál B kategóriás filmnek tűnt, és mennyire megtetszett ez a kis alkotás a végére. Tényleg élveztem. Minden fő karakter megvolt : a balfasz páros, az autista zseni, a kapzsi zsidó és a kommandós squad, aki cseszheti :D Ilyen igazi kis bankrabló ko... Több

2016.02.25 BlaBlaBla

Nekem tetszett a film, fordulatos volt, néhol vicces. Persze mindenki ugyanazt a bankot szeretné kirabolni, a végén kiderül, hogy nem is ketten, hanem már hárman. A végére is jutott egy csavar.

2019.04.25 Nagy Zsolt

Balekok csúcstalálkozója

Vannak benne vicces figurák, Mogyoróvaj és Lekvár voltak a kedvenceim. A felvezetése régi krimiket idéz. Néhány műszaki ellentmondás is van benne, például a zavart környezetben való internetezés, és az automaták és a széf robbantása, valamint a főhős személyiségét illetően nem derül ki, hogy véletlen volt ott, vagy akarattal. A díszletre, környezetre és általában a filmre nem költöttek sokat, és ez az összbenyomáson érezhető is.