Beckett

Beckett

2024.01.20 Jerico

Remek sztori és rendezés, az egyik legjobb netflixes meglepetésfilm

Egy nagyon jól megrendezett remek film, mely Ferdinando Cito Filomarino készítésében, John David Washington főszereplésével készült. Annak idején valósággal berobbant a másodvonalbeli Netflix-filmek sorába (2021-ben). Végig izgalmas és kiszámíthatatlan az alaptörténet. A központi karakter, Beckett (John David Washington) Görögországban keveredik egy egyre bonyolultabb gyilkossági és politikai ügybe. Folyamatos menekülésre kényszerül párja autóbalesetes halálát követően, végig nem tudhatjuk, mi folyik a háttérben, a rendezés fokozatosan adagolja az információkat, fordulatokat. A kezdete dráma, a közepe krimi, a vége akciófilm, ahol már akciókat, üldözéseket és lövöldözéseket is kapunk. John David Washington nagyobb alakítást nyújt, mint a Tenetben vagy Az Alkotóban (melyek pedig felső kategóriás nagy költségvetésű szuperprodukciók). Nálam a Beckett egyértelműen négy csillagos, élvezetes, izgalmas és szórakoztató akciófilm, mely többször nézős. A sztori, a rendezés és a főszereplő alakítása is nagyon rendben van.

2021.08.14 Clairette

Ez egy nagyon rossz film. Csak azért nem egy csillag, mert vannak ennél rosszabbak is sajnos. Kezdve a szereplőkkel. Ez a Washington gyerek nem igazán ütött híres és kedvelt apukájára sem szépségében, sem tehetségben. Ami nem lenne baj, mert vannak í... Több

2022.02.21 BoBamburg

Nem tűnt rossznak a leírás alapján, de nagyot csalódtam benne. Elég hamar unalmassá vált, általában azon kaptam magam, hogy épp mobilozok közben meg ilyenek, mert annyira nem tudott lekötni. Pedig egy akció/thriller esetében nem árt, ha megvan ez a képessége.

2021.08.13 Lóri Ádámcsik

Nagyon gyenge

Sajnos végig kellett pörgetnem az egészet. :(

2022.03.10 Lalee19

A film csaknem két óra tömör unalom, szenvedés amit inkább csak úgy lehet kibírni ha valaki a végére szeretne érni, hogy vagy alszik közben egy jót vagy sűrűn belepörget. De a legjobban teszi ha neki sem áll, veszteni semmit sem veszít, inkább időt nyer hasznosabb dolgokra.

2021.09.24 elekm90

Ígéretesen indult, a szép görög helyszíneknek és a profi operatőri munkának köszönhetően jól mutatott a film. Sajnos a rossz forgatókönyvön hamar elvérzett. Emberünk folyamatosan menekül, találkozik ezzel-azzal, de a 108 perc alatt a történet alig ha... Több

2021.08.16 stevepisti

Ez egy végig mozgalmas politikai krimi. Semmi extrát nem lehet rá mondani, semmilyen téren. A sztori sem egyedi, láthattunk már sok hasonlót. Az ifjabbik Washington próbálkozik több, kevesebb sikerrel, nem volt ez olyan rossz.

2024.01.17 Kinga Kecskeméti

Nem lesz maradandó emlék!

Alicia Vikander miatt kezdtem el nézni, de kár volt, mert ő hamar eltűnt a képből. Aztán megkezdődött főhősünk ámokfutása az idővel, az ellenséggel, amelyről senki se tudta, hogy kicsoda, se ő, se a néző. Valahogy mindent fura homály fedett. Később főhősünk megtáltosodott, összeverték, meglőtték, megkéselték, de ő kitartóan rohangált kilométereket, emeletekről ugrott le autó tetejére, mint akinek kilenc élete van. Ráadásul a végén még egy Megmentő plecsnit is megérdemelt volna. Jóindulattal adok rá 3 csillagot, mert annyira nem volt rossz, hogy abbahagyjam.

2022.01.29 kecsamstaff

Többet vártam

Eléggé unalmasan indul a történet, később egy kicsit érdekesebbé válik. A színésztől többet vártam, ezért is néztem meg. Volt már jobb szereplése is. A film története ugye nem újkeletű. A filmbéli partnere nem igazán illett hozzá, egyáltalán. Én ezt nem nagyon tudtam hová tenni. Egyszer meg lehet nézni.

2021.08.21 123

Ez igazán nem nagy szám, kár érte.