Ben Hur

Ben-Hur

2019.01.02 MissFortune

Ez egy olyan jellegű film, amit egyszer mindenkinek látnia kell. Vagy tetszik vagy nem. Én az utóbbiak táborát gyarapítom. Unalmas volt, nem tetszett.

2015.11.25 mrstubbs

Teljesen egyetértett azzal, hogy egy monumentális alkotás. Történelmileg szinte hibátlan, valóban korhű. Képes az érzelmekre hatni, előcsalogatni a könnyeket is

2019.02.23 nagygellert

Jó film

2015.11.30 ZsozS

Szerintem ez a film még ma is megállja a helyét, nem volt véletlen az a sok oscar. Korhű, és az akkori technikával...minden elismerésem. Komolyan. Maximális tisztelet az alkotóknak és a szereplőknek!

2018.08.30 Barnabii44

Egy elképesztően mély film.

2015.08.18 Mirci

Egészen elképesztő film, csak rá kell készülni lelkileg egy kicsit, mert azért tényleg több, mint három óra, és hát a korabeli filmet történetvezetése meg ízlésvilága kicsit másmilyen volt, mint a maiaké. De ha az ember veszi a fáradtságot és túllép ... Több

2015.08.23 DarkMoss

Tudom, hogy ez mindenki szerint egy klasszikus film, de nekem őszintén szólva annyira nem tetszett. Három és fél órát végigszenvedni azért, hogy megtudjuk, hogy a barátság, család, meg a kereszténység jó dolog... hát ehhez nem kellett volna szerencsé... Több

2017.11.04 traktoros nő

Nagyon jó a színészi alakítás, és a díszlet. A kedvenc jeleneteim a gályán a tengeri csata és az arénában a fogathajtó verseny. A zenéje is nagyszerű. Alap filmnek mondanám, ezt mindenkinek legalább egyszer látnia kell.

2019.02.04 Fanyar

A sikerfilmek titka

Ebben a filmben minden egyesül, amit a néző elvár egy filmtől: látványos képi világ, szerelem, izgalom, bonyodalom, érzelmek. Bár vallásos a téma, de olyan módon közelíti meg, hogy a vallást nem gyakorlók számára is elfogadható a történet, mert az érzelmek oldaláról mutatja meg a kereszténységet. A kocsiverseny lenyűgözi még a legkritikusabb nézőt is. A maga korában kasszasiker volt, és a mai napig érvényes mondanivalója miatt igazán rászolgált a sikerfilm címre.

2019.11.22 vedgab@

Ókori Róma

Láthatjuk hogy a világ már akkor is sz@r volt,tipikus hős történet egyszer fennt,egyszer lennt.

2021.12.19 Eszterke79

Erről a filmről csak szuperlatívuszokban tudok beszélni. Minden benne van, amiért érdemes többször is megnézni.