Betépve

Blow

George Jung tanúskodott egykori társa, Carlos Lehdert ellen, ezért 20 évre csökkentették a büntetését. A film szerint 2015-ben szabadult, de valójában már 2014. november 27-én kiengedték a börtönből.Szerző: Somogyi Zsófi

A rottentomatoes oldalon 5,8-ra van értékelve.Szerző: dailyfilmsan

A forgatókönyv alapjául a "Blow: How a small town boy made 100 million dollar with medellin cocaine cartell and lost it all" c. könyv szolgált.Szerző: dailyfilmsan

Penélope Cruz a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Ted Demme egy évvel a forgatás után egy kosárlabdameccsen életét vesztette. A toxikológiai vizsgálat kokaint mutatott ki a szervezetében.Szerző: hp

A szerepre való felkészülés során Johnny Depp meglátogatta a börtönben a valódi George Jungot.Szerző: hp

A színészek kokain helyett tejport szívtak fel az orrukba.Szerző: hp

Ray Liotta, aki Johnny Depp karakterének édesapját alakítja, mindössze nyolc évvel idősebb a színésznél. Szerző: hp

Emma Roberts, aki a fiatal Kristina Jungot alakítja, még csak tízéves volt a forgatás ideje alatt. A filmet csak hat évvel annak bemutatása után látta.Szerző: hp