N/A

Rendező: Jace Alexander
Premier: 2009.07.07.

2024.02.06 Yosihiro

Bevezetés

A sorozatok közül ez a következő, amit végignézek. Bár az egész sorozatra sem sokan írtak véleményét, én így epizódokként megteszem. Az első rész igen hosszúra sikeredett, de mint tudjuk, ez a bevezetés. Nem vártam sokat, és azt kell mondjam, jó is lett meg nem is. Kicsit vontatottnak érzetem, és a humor része néhol túl erőltetett. A misztikum része talán úgy fogalmazható meg, hogy érdekes. Akció pedig szintén egy csipet benne. Valahol azt érzem, hogy a két főhős egymásra fog találni, mivel egymásra vannak utalva. Na ebből a szempontból érdekes lehet a sorozat. Máris az első részben Pete és Myka között izzik a levegő. Érdekes volt a misztikus része, először egy ismeretlen hely, raktár, és végül egy gyors küldetés, ahol detektíves állapotba fordul a történet, majd jön a misztikum és a végére a záró felvonás és megoldás semmi extrával. Nekem a Ghostbusters film jutott eszembe, ahol a szellemeket fogták el, :) na meg persze az örök klasszikus, az Indiana Jones. :) Visszatérve erre a részre, átlagos lett szerintem. Összességében a történet jó, a rendezés már csak közepes. A szereplők sem tudnak a közepestől jobban teljesíteni. A hangi, képi effektek jók. Mégis hiányérzetem volt. Talán az érzelmi rész és az akció intenzitása nem volt elég ütős, amolyan sablonos lett. Szóval marad a három csillag, majd meglátjuk, hová vezet ez a 13-as raktár. Üdv: Yosi

Ezt az első Bevezés részt az akkor elhunyt Nora O'Briennek szentelték.Szerző: Yosihiro

A sorozat előtt a meghallgatáson Eddie McClintock és Joanne Kelly kerültek egy párba, és a kapott szövege felolvasását elszúrták. A meghallgatóknak viszont nagyon tetszett, és kiderült, a meghallgatást nem is sikerült rögzíteni, ezért visszahívták őket, de már tudták, hogy őket választják a szerepre.Szerző: Yosihiro