Börtönregény

Get the Gringo

2024.02.22 Ursus Arctos

Mexikói börtönsztori a gringóval

Másodszor futottam neki a Börtönregénynek tegnap, mert elsőre (9-10 évvel ezelőtt) félbehagytam. Ezúttal kitartóbb voltam, és túljutottam az unalmas első egyharmadon. Bár a folyamatos narráció idegesítő végig, a cselekmény egyszer csak beindul. Onnantól jobb a film. Mel Gibson 56 évesen is jó formában van, és érdekes élmény megismerni egy mexikói börtönváros belső világát. Bár kérdés szerintem, hogy reális-e a dolog. Mindenesetre kapunk némi akciót (nem túl sokat) és egy szövevényes sztorit. Közepes színvonalon.

Izgalmas,pörgős akciómozi Mel Gibsontól,de nem tud számomra szintet lépni.megmarad egy erős,"B" kategóriás akció-thrillernek.Nincs benne elég kraft,plusz a szereplőgárda is nagyon gyenge.

2015.05.15 hsanya182

Minden filmjétől függetlenül MEL GIBSON remekül alakítja a gringót, odateszi magát. Jó a film laza könnyed vicces gringós hangulata. Engem mindenképpen megnyert ez az alkotás, élvezhető, könnyed esti film lefekvés előtt :)

2017.12.10 Deku

Lassacskán indul be ez tény viszont nagyon hamar fokozza az élményeket. Ezzel arányosan nem is kell soká várni, hogy karon ragadja és elvarázsolja a nézőt.

2018.08.01 Norbi

Mel Gibson méltó volt saját hírnevéhez, és megmutatta , hogy kell jól eljátszani túlélő szerepet. A mellékszereplők játéka is jobban sikerült az átlagosnál.

2017.06.10 TribeBubu

Egyszernézős, de egészen hangulatos és fordulatos film. Igazából semmi extra nincs benne, egy sima, szépen összehozott, itt-ott poénos akciókrimi, de nem ér fel Gibson korábbi munkáihoz.

2019.06.03 Bizsu82

Nagyon izgalmas, akcióban dús film. egy percig sem unatkoztam rajta. Mel Gibson hozza a formáját, profin alakít. Minden perce izgalmas volt, nem unatkoztam rajta.

2016.10.24 jencike1985

Mel Gibson egyik legjobb alakítása.Ki gondolta volna hogy ilyen jó gengszter? A kisfiú karaktere érdekes. Néhol van egy két unalmasabb rész de összességében jó film, nekem 4 csillag.

2015.06.11 macskulare

Kifejezetten szórakoztató, vicces és látványos. Mel Gibson kiváló szinészi tehetségét élvezhetjük itt újra...Alig várom, hogy "fakuljanak az emlékek" egy kicsit és újranézhessem. :)

2016.01.15 achyles77

Érdekes volt újabban Mel Gibsont megint ilyen akcióhős, sőt gengszter szerepekben látni. A jelek stb. óta ez egyáltalán nem volt szokása, és most is láthatóan egy teljesen más karaktert hoz, mint azelőtt. Azt tippelném, hogy emögött valami magánéleti dolog is állhat.

2014.11.27 ordas

Nem volt rossz film, néhol kicsit klisés volt, nem értem pontosan, hogy Mel Gibson miért csinált egy ilyen ódivatú, alapvetően semmitmondó filmet, amikor olyan alkotások állnak mögötte, mint a Passió. Biztos kellett neki a pénz. Van ilyen.