Bosszúállók

The Avengers

2015.07.14 Ewee

Csodalatos latvanyelemekkel teli film ami emelett szorakoztato is ☺ eleinte fenntartasaim voltak a sok kulonbozo karakter miatt de pozitiv csalodas lett. Vasember karaktere a kedvencem nagyon vicces es jo szinesz kapta meg akinek jol all ez a stilus.

2015.04.01 santa3991

Sok sztár egy filmben nem biztos, hogy jó, de itt nagyot alkottak, bár maga a történés elég kiszámítható. De a szereplőlista utáni másodpercek mindig visznek bele egy új fordulatot, vagy éppen csak 1 kis poént :D

2015.01.31 fehérné andrea

Ez a fiam nagy kedvence is, a szuper hősök kellenek nekünk, szivesen néznek ilyen filmeket az emberek, nekem tetszett és várom a következő részt

2016.08.05 Neth

Marvel-fanként nehéz bármilyen rossz dolgot is mondani, mégis azt kell mondanom, hogy a Bosszúállók csak a kezdet volt, akármennyire is imádom, minden részletét és egy fantasztikus filmnek tartom és fogom is tartani, ez utána a film után felfelé ível... Több

2015.04.23 tom1462

Egy remek szereposztás és színészi alakítás végterméke ez a film. Rengeteg akciót és filmes effekteket vonultat fel. A néző végig akció dús és vidám hangulatban érezheti magát. Jó poénok néha megtörik a komoly háborús állapotot.

2015.02.08 radnotirita

Igazi Marvel film, de szórakoztató! Remekül megalkotott karakterek, humor és látvány, egy rossz szavam nem lehet rá.

2015.01.26 Fruzsiii

Nagyon jól összerakott film. Nálam 5/5!

2015.02.10 Évica9415

Legjobb!! Imádom a marvel filmeket, és így egyben sem okoztak csalódást! Alig várom a második részt, a májusi programaim között van :D

2016.05.28 Orosz Tivadar

A történetet nem bonyolították, de látványfilmnek kiváló.

2015.09.17 D.lucifer

Életem első Marvel filmje volt. Nem is ezt akartam megnézni a moziban, de rádumáltak. És ezúton is szeretném megköszönni az illetőnek ugyanis azóta ha meghallom a Marvel szót tudom, hogy egy minden szempontból kielégítő filmet kapok. Ami pedig a Boss... Több

2015.04.24 exector

A történet úgy ahogy jó lett, adtak legalább is okot, hogy kezdjék a Bosszúállók első részét, de egyszerűen a film menete és a látvány, meg néhol azok az egysoros poénok. Hát megérte a mozit! :)

2016.02.11 feherjovi

Végre eljött a pillanat amire mindenki várt,a Marvel hősei összeálltak egy közös harcra.Nehezen indul a szövetség,de egy közös barát halála összekovácsolja őket.

2016.05.06 [email protected]

Élvezet és eseménydús! Ilyen egy tipikusan jó film!

2015.04.09 t.sami55

Csak a látványvilág kell a mai társadalomnak. Csak azért néztem végig, mert a vasembert szeretem és volt olyan kevés eszem, hogy fizettem érte és beültem rá a moziba.