Sráckor

Boyhood

2015.01.27 Pillcsi

Alapból tetszett,nem volt rossz film és a maga nemében érdekes is volt a téma,de inkább ürességet éreztem utána!

2015.03.28 Jozzsef

Elég hosszú film, 1 nap, 2 részletben néztem meg (talán, így jobban értelmezhető is).Átvilágít a történet életeket, főként, a "srácét". Végezetül, milyen rövid, mit is tettünk az egészbe? Azért, többet vártam én ettől a filmtől.

2015.01.28 Balu

Nagyon érdekes ahogy fiatalból felnőtt lesz,ez az élet valahogy mindig is elgondolkodtató,hogy nővünk fel!

2015.05.29 *bella

Unalmas és érdektelen egy film. Olyan, mintha eljátszanák amit egy naplóba írtak. Rettentő hosszú, rettentő pocsék.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

A Sráckor nem több és nem is kevesebb, mint aminek mondja és mutatja magát. Nem akar tettetni, nem akar többnek látszani. Az, ami, a teljes, tiszta valójában. És pontosan ez az, amiért szeretjük. Maga az élet köszön vissza általa a vásznon, méghozzá ... Több

2015.03.30 dubzsu

Tudjuk hogy fikció, mégis olyan mintha dokumentumfilmet néznénk, ahogy látjuk végigkísérjük egy gyermek felcseperedését. A film természetes és hiteles.

2016.02.22 BlaBlaBla

Nekem kicsit lapos és unalmas volt a film, amellett hogy hosszú volt, persze ha azt nézzük, hogy 12 évet foglalt magába már nem annyira. Az ötlet tényleg fantasztikus a történet olyan semmilyen.

2016.01.24 kórica

Hát, én még sohasem láttam ennyire hiteles felnőtté válást. Nem sűrűn látni ilyen monumentális és csodálatos darabot, ami engem pont a természetességével és hitelességével fogott meg. Nézzétek meg!!!

2015.08.31 nagynesze

Nem kétséges, hogy egy filmtörténelmi jelentőségű alkotásnak illik szerepelnie minden hasonló listán, de egy átlagnál jobb jelzőnél nem tudok dicsérőbbet ráaggatni, mert rendkívül vontatott volt. Persze tény, hogy nagyon nehéz lehet egy 12 éven át fo... Több

2016.04.29 Hektor6

Hú hát ez nagyon erős film. Nagyon tetszik, hogy valós időben forgatták le, és különös moziélményt ad. Nem rövid film, de egyáltalán nem észrevehető a hossza, hiszen annyira megragad a hangulata, hogy az ember teljesen elmélyülhet benne. Nagyon tetszett és nagyon király ötlet volt a készítőktől.

2015.03.24 piaf023

Lenyűgöző, hogy valóban 12 év alatt vették fel a filmet, de ha nem így lett volna, senki nem ajnározná. Semmi különös nincs a filmben, 12 év elmesélése az egész. Többszörre sikerült megnéznem, mert untam és rettentő hosszú.

2015.11.28 Elemer.K

Kicsit hosszú lett de azért végig lehet nézni.Tetszett az ötlet hogy ugyanazok a színészek hogy nőttek fel az évek során és ezt filmre vették.Remekül bepillanthatunk az életükbe.Jó volt!

2015.01.26 NeoLinda

Tényleg egy remek film, akár 2014 legjobb filmjének is lehet hívni, habár végülis semmiről se szól, de mindezt úgy teszi, hogy közben színészek nőnek fel / öregszenek meg a kamera előtt, ami máris több, mint a semmi. Remek ötlet, remek film!

2015.01.25 andy07

Az ötlet és a megvalósítás tényleg jó, de maga a film nem tudott semmi extrát nyújtani.