Sráckor

Boyhood

2015.02.17 Vidal89

Olvastam pár helyen, hogy a film nem szól semmiről, csak az évekből 1-2 részlet egymás után pakolva. Nos valóban nem szól semmiről "csak" az életről, ezeken az életszakaszokon mindenki átesett normál esetben, mindenki azonosulni tud a filmmel. Én legalábbis tudtam,

2015.01.26 KG

12 év forgatás hihetetlen sportteljesítmény! annyi helyen ellehetett volna ezt rontani, és mégis mennyire kedves film kerekedett belőle!

2015.03.17 modora

Elgondolkodtató, zseniális film volt szerintem, kicsit hosszúnak tűnt, de megérte megnézni.

2015.03.08 laca555

Tökéletes film lett belőle. Igazából nem történik benne "semmi", de nagyon jól bemutatja, hogy miken megy át egy fiú mielőtt felnőtté érik. Életszagú és nagyon hiteles film lett.

2015.02.23 edelenyberes

Alig bírtam végignézni. Ha nem lenne ekkora visszhangja lehet meg se nézem, de végig szinte biztos, hogy nem. Elismerem nagy munka és hosszú idő a 12 év (még ha csak évi egy hetet is forgattak), de szerintem ebben ki is merül az egész film. Ja, mikor... Több

2015.02.21 hadur222

Kiskoromban mindig azt hittem, hogy a szereplők öregedése nem maszkírozás eredménye, hanem valós időben forgatják a filmeket- ez a film kivételesen ezt igazolja. Nagyszerű, kedves történet, tényleg a szemünk előtt nő fel a vásznon Mason.

2015.02.18 norbyyyyy2344

Maga a film egésze egy teljesen átlagos és hétköznapi történet sajnos. A story nem fogott meg, viszont a film készítői megérdemelnek egy pacsit, mert azért 12 évig forgatni valamit azért az nem semmi, nem is beszélve a színészekről, főleg az anyukát játszó Patricia Arquette játéka volt zseniális!

2015.01.29 riita19

Érdekes film. A szereplők a szemünk előtt nőnek fel és ezt jó végig követni a mozivásznon. Megható, barátságos és szerethető a történet. A színészi alakítások is rendben vannak.

2015.01.27 Ágnes

Tökéletes film! Attól eltekintve hogy nagyon hosszú a történethez képest, tetszett! :)

2015.01.24 SzB14

Kötelező megnézni röviden és tömören, de annál hatásosabban elmondva, illetve remélem megnyeri az Oscar díjat. :)

2015.02.10 tuskólédi

A legnagyobb erénye hogy 12 éven keresztül forgatták. Jó látni a gyerekeket felnőni és azt, hogyan változik környezetük. Kicsit csalódtam. Sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a filmből egy izgalmas, fordulatos történettel.

2015.02.18 ioinme

Jelenetek egymásutánja. Mindenféle értelem nélkül. Ez a film megosztó, és megértem azokat is akiknek ez a stílus bejön, de őszintén mondom, rég láttam már borzalmas filmet. Ez köztük van. Utoljára néhány éve a paranormal activityn unatkoztam ennyire. Mazochistáknak kifejezetten ajánlott.

2017.07.14 DJluki

A Sráckor egy példátlan film. 12 évet nehéz néhány órába összesűríteni, szinte lehetetlen feladat, de Linklater ezt is behúzta. Egyetlen problémám, hogy nagyon hosszú, nem mintha nem tudná maradéktalanul lekötni a figyelmemet, egyszerűen csak nem kén... Több

2018.11.23 Bendegúz

Linklater egy igazán nem hétköznapi vállalkozásba kezdett 2002-ben. Úgy fest, megérte ennyit dolgoznia, a film brutálisan jó lett. A rendező történelmet írt ezzel a filmmel, ha ez nem állja ki az idő próbáját, akkor semmi.