Brazilok

Brazilok

2018.01.30 diumiu

Párom kérésére néztük meg ezt a filmet, én nem igazán hittem benne, de vártam. Pozitívan csalódtam ebben a filmen, engem meggyőzött. Tetszett a történet, a mondanivaló, a szereplők és a kivitelezés is. Örülök, hogy ilyen magyar filmek készülnek, ajánlom mindenkinek!

2017.07.24 Lonka

A film is bebizonyította, hogy igenis tudunk jó filmeket csinálni. Kell egy jó ötlet és egy lelkes csapat. A filmben számos amatőr színész szerepelt, de ez fel se tűnik.

2017.12.09 Greeta

Összességében tetszett a film, de történetben még dolgozhattak volna rajta kicsit gyermeteg, de elnéztem neki, mert remek alakításokat láttam.

2019.01.28 Timcsi

Bátor film. Két közkedvelt témához nyúl. A focim aminek nálunk történelme van, no meg a romaság, ami sokakban rossz érzetet kelt. A története szerintem vicces, jól felépített.

2020.01.07 petraszab

Humoros film volt, de a drámát is meg kell mögötte látni.

2017.11.28 Milanman

Okos, vicces film a magyar társadalomban uralkodó állapotokról, ami egyszerre próbál szórakoztatni, tanítani és nem szégyelli, hogy helyenként akár saját magát is kinevesse. Szerethető alkotás.

2017.12.30 Zsceeeka

Tetszett, hogy be merte mutatni valamennyire, hogy egyes kis falvakban nem minden "tejföl", de azért nagyon óvatosan és kiszínesítve. A poénok egész jók voltak, szerethető film.

2018.04.11 Annuska

A Fingi neven még gondolkodhattak volna, de azt kell mondanom, hogy határozottan kellemes történet. Nincs túltolva a sztori, nem idegesítőek a karakterek és a poénokat is tudtam értékelni.

2021.11.23 Péter Fazekas

Többre számítottam.

2018.04.14 csokee38

Ennél rasszistább filmet még nem is láttam. Minden fehér Magyar csaló és szemétláda a filmben, még a pap is. De ez életszerű egyébként, van is rá remek példa. A feketék is ezt csinálták Amerikában, nem felzárkóztak, hanem követelőztek. Megkapták Detr... Több

2019.01.09 dovetusfurdo

Pontosan mit akart a rendező ? Cigányság elnyomását szemléltetni , vagy a falusi foci örömeit? Mindkettőbe gyenge lenne .

2018.01.21 szanko

Tetszett a film hangulata, tényleg vicces. Ugyanakkor egy valóban fontos kérdést dolgoz fel. Nekem bejött és több szempontból is jobbnak gondolom, (mint a sok-sok milliárdból készült) mostanában nagyon felkapott magyar filmeket. Nyilván nem tökélete... Több

2018.04.16 Csicsi88

Nekem nem tetszett a film, vonatott volt és unalmas. A társadalmi problémákról és a foci szeretetéről szól a film. A téma jó lenne, csak a kivitelezés volt döcögős.

2017.04.08 juliS

Na ez igen, kellett már egy ilyen vígjáték, mert a zsáner hazai képviselői nem sokat mutattak az elmúlt években. Hatalmas szíve van ennek a filmnek, és nagyon-nagyon szórakoztató.