Marvel Kapitány

Captain Marvel

Artsomnia
2019/03/05

A Marvel Kapitány ismételten új színt visz a Marvel már meglévő filmes univerzumába és talán az eddig legerősebb hőssel teszi mindezt. Igazi nosztalgia, humor és látványbomba, amit mindenképpen megéri megnézni! Több

MovieAddict
2019/03/06

Álmomban sem gondoltam volna, hogy pont egy ilyen fontos és érdekes karakter filmjét fogják elrontani, ami azért is dühítő, mert a Végjátékban fontos szerepe lehet majd Carol Denversnek. Valamint ez kicsit a rajongók arconköpése is, mivel a Marvel Kapitányba közel sem fektettek annyi energiát és kreativitást, mint a korábbi filmekbe. Olyan, mintha egy elfuserált Star Trek epizód lenne, ami már a 90-es években is ciki lett volna. A két stáblistás jelenet pedig feltette a koronát az egészre, komolyan azt hittem, hogy kiszúrom a szemem a szívószállal... Több

Vox.hu
2019/03/07

Értékelés: 7.5/10
A Marvel tavaly óriási sikerrel szabadította rá a világra az első fekete főhősét, idén a nőkön a sor. Mindig üdítő új karaktert köszönteni a kánonban, ám az eredetsztorik nem kevés veszélyt is rejtenek magukban. Szerencsére a stúdiónál, úgy tűnik, még mindig eredményesek az ötletbörzék. Több

Ogre
2019/03/09

Értékelés: 5.5/10
az új Marvel-mozi -- melynek címválasztása gyarapítja a készítők érthetetlen döntéseit (lévén, hogy nincs olyan szereplő a sztoriban, hogy Marvel-kapitány) -- egy közepesre sikeredet, akció- és látvány szegény, kevés elemében emlékezetes, leginkább halovány kísérlet egy új Marvel-figura megteremtésére és a Marvel-univerzum bővítésére. Értékelésünk: 55% Több

Filmezzunk.hu
2019/03/11

Értékelés: 6.7/10
Részemről nagy várakozás előzte meg a Marvel Univerzum első női főszereplős szuperhősfilmjét, hisz így alapos összehasonlítást tudtam végezni a DC-s Wonder Womannel. Nálam, röviden fogalmazva, a csatát a WW nyerte. Több

Smoking Barrels
2019/03/11

A Marvel első női szuperhős filmje látványos, vicces, de sajnos tökéletesen felejthető lett. Több

Supernatural Movies
2019/03/12

Azért megváltást ne várjunk a filmtől, a stúdiótól megszokott átlagnál jobb, de az igazi remekművektől elmaradó alkotásról van szó, ami jó tömegcikkhez mérten a bevált receptekből is lelkesen dolgozik, így elsősorban a könnyed szórakozásra vágyók számára lehet kiváló választás. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/03/12

Értékelés: 6.5/10
Felemás eredettörténet
Szeretem és elvárom, hogy a mai számítógép által generált képek világában legyen többletjelentés egy-egy jól koreografált küzdelem mögött. Carol dilemmái viszont nem csak mint nőt, hanem mint embert is hidegen hagynak. Dinamikájában a film második fele sokkal erősebb, vagy lehet már csak ki voltam éhezve egy kis CGI csihi-puhira. Több

Art7.hu
2019/03/14

Minden csodanő három napig tart
... egy sorozat részeként tekintve a filmre, nehéz nem csalódásként megélni, hogy a Marvel Kapitány mind élményében, mind jelentőségében méltatlan arra, hogy a Bosszúállók: Végjáték felvezetése legyen. Több

Roboraptor
2019/03/14

Értékelés: 6.5/10
Egy fekete-fehér eredetsztori, amiben majdnem sikerült Brie Larsonból egy geek istennőt csinálni. De ez egy Végtelen Háború után és a Végjáték előtt kevés. Több

Cinegore.net
2019/03/19

Összességében a Marvel kapitány egy igen szórakoztató ízig-vérig Marvel film lett, melybe azonban több elemet építettek be mint egy egyszerű látványmoziba. Több

Dunszt.sk
2019/06/05

Girl power és macska
Összességében nézve a film nem kifejezetten jó felvezetés a Bosszúállók – Végjátékra, bár az által, hogy elsőként állított nőt a főszerepbe, mindenképp beírta magát MCU történelmébe, még így is, hogy rengeteg lehetőséget hagyott kiaknázatlanul. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!