Cherry: Az elveszett ártatlanság

Cherry: Az elveszett ártatlanság

Cherry

Nico katonaorvos volt Irakban. Hazatérése után poszttraumás stressz gyötri, mely opioid függőséghez vezet. Betegsége és függősége hatása alatt lassan a bűn útjára lép.

(Artemisia)

Premier: 2021.02.26.

Joe Russo
Anthony Russo

2021.05.26 LeRoly

Rettenetesen nagy csalódás volt, mindenkitől, akinek benne volt a keze ebben a filmben többet vártam. Nagy kár érte, pedig igen vártam, a trailer pedig kimondottan ígéretesnek is tűnt, de aztán... Ne pazaroljátok rá az időt.

2021.05.25 spikeZ

a nap véleménye

Napjaink egyik feltörekvő színésze Tom Holland, szerintem irtó jól is hozza a szerepét ebben a filmben, jó látni, hogy másfajta szerepekben is megállja a helyét egy szuperhősén kívül. Szerintem mindenképpen érdemes belevágni, még akkor is, ha egy kissé nehézkesnek érezzük majd a cselekményt eleinte.

2021.02.23 kmona

Ezt valahogy nem sikerült összerakniuk a Russóéknak, nagy kár érte, mert Holland most már többedszer mutatta meg, hogy sokkal többet tud, mint eljátszani Pókembert, és ezzel a játékkal megérdemelt volna egy erős filmet. Talán majd legközelebb... Csak miatta adok három csillagot.

2021.02.27 klip

Ha leszámítjuk Tom Holland remek alakítását, akkor nem sok minden marad. Sajnos nagyon gyenge film, sokkal többre számítottam. Kihagyható, és egy szóval összefoglalva: csalódás.

A Netflix már a projekt korai szakaszában tárgyalásokat folytatott a film terjesztéséről.Szerző: Artemisia

A forgatás 2019. október 8-án kezdődött Cleveland Heightsben, Ohaióban.Szerző: Artemisia

Tom Holland 2019 márciusában tárgyalt először a Warnerrel a film főszerepéről.Szerző: Artemisia

Az első tervek szerint James Franco lett volna a film rendezője.Szerző: Artemisia

Joe Russo első rendezői projektje a Marvel-univerzumon kívül.Szerző: Artemisia

(2021. 03. 19.)
Nyomorúságos fiatalkorunk eldrogozott emlékére – Cherry kritika
A háborúból visszatérő katonák társadalomba való visszailleszkedéséről és annak nehézségeiről nem először forgatnak filmet, klasszikusok közül a Forrest Gump, a Taxisofőr és a Rambo is foglalkozott a témával, sőt Spike Lee legutóbbi filmje, Az 5 bajtárs is felveti a problémát. Erre tesz próbát a Marvel Filmes Univerzum ismert rendezőpárosa, a Russo... Több

(2021. 03. 18.)
Út a mélybe
A Cherry lehetett volna valódi, csontig hatoló dráma, ám a mozi egyes részein nagyon jól működő érzelmi töltetet nem tudta konzisztensen végig kitartani. Több
Sittes élet
2018