Jöjj velem

Jöjj velem

Come Away

Idősebb bátyjuk elvesztése után Peter és Alice egyre jobban eltávolodnak szüleiktől, rövidesen pedig egy komoly döntést kell meghozniuk. Választaniuk kell, hogy otthonunk biztonságában maradnak, vagy belevágnak életük nagy kalandjaiba, amelyek egészen Csodaország és Sohaország világába… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2020.01.24. | Telekom TVGO (2021.03.11.) | HBO Max (2021.06.12.)

Michael Caine
Anna Chancellor
Jordan Nash

2021.10.31 HannaK

Remek atmoszférát teremtett a film, de valahogy a történet nem volt az igazi. Jól indult, de utána unalomba fulladt.

2021.03.12 olgaasFug

Papíron érdekesnek tűnhet, a végeredmény egy nagy csalódás.

2021.03.18 Haj

A képi világa egyszerűen csodaszép, bár Angelina Jolie alakításától én nem igazán vártam sok mindent. Amolyan korrekt, de nem több. Nem maradt igazán emlékezetes a számomra, bár mindenképpen örülök, hogy megnéztem, mert egyébként kellemes perceket tudott okozni.

2020.05.27 Lajos

Lassú, depresszív és nem teljesíti az elvárásokat. Azokat sem, amiket még nem fogalmaztam meg.

A film összbevétele 208 953 dollár volt (imdb.com).

A történetben elhangzó rejtvénynek éveken keresztül nem volt megoldása, végül maga Lewis Carroll vetett fel egy megoldást.Szerző: csd

A film eredeti címét William Butler Yeats 'Az elrabolt gyermek'/'The Stolen Child' című versének ismétlődő sorai inspirálták.Szerző: csd