Darabokban

Demolition

2015.10.18 ovejuna

Jean-Marc Vallée nagyon ért ahhoz, hogy a lehető legtöbbet hozza ki a színészeiből, csak sajnos ebben a filmben épp a filmből nem tudott sok mindent kihozni. Ez így viszont csalódás.

2016.12.05 Szőr SzereLő

Roppant érdekes film. Olyan amiben sosem tudhatod mi fog a következő percben történni. Kicsit sírvaröhögős, olykor erőltetett, de összességében tetszett. Jake ismét bizonyítja hogy fantasztikus szinész, és ha csak miatta is, de mindenképp érdemes negnézni a filmet. A befelyezés nekem nem annyira tetszett.

2016.03.19 acey

Gyllenhaal ismét bizonyította, hogy generációjának egyik legtehetségesebb színésze. Sajnos a Mélyütés után ez sem lett egy igazán erős film, pedig volt benne lehetőség, és nem rajta múlt. Várom a következőt.

2016.07.17 Alphik

A remek alakítások miatt tudom ajánlani a filmet, de ezeken kívül kicsit vérszegény lett. Vallée filmjeit persze mindenképp érdemes megnézni, így ezt is, bár hozzá kell tenni, messze nem ez a legjobb munkája.

2019.11.11 Néztem Egy Filmet

Nagyon érzékeny és mély film.

Kiválóan mutatja be a karakter újjáépülését. Fontos a probléma és a legjobb, hogy a saját életünkre is hatással van. Magunkban is fel kell ismernünk az "érdektelenség" és nem oda figyelés veszélyes sunyi állapotát.