Ördöglakat

Devil's Knot

2022.12.31 HADNAGY

Tény, hogy ha Reese nem szerepelt volna benne, egyáltalán nem kapott volna figyelmet a film. Másrészt remek film, tudom ajánlani mindenkinek. Sok benne a ki nem mondott dolog, és fantasztikusan mutatja be a bürokráciát, ami az igazságszolgáltatásban is dúl.

2017.04.10 indingo

Nagyon megrázó volt a film, sajnos arra nem derült fény, hogy kis követte el a különös kegyetlenségű gyilkosságokat. Több utalás is volt rá, hogy a mostoha apának volt hozzá köze, mostani hírek is arról szólnak.

2017.11.22 Bazzzsi

Egy brutális gyilkosság sorozatot mutat be a film, amiben még felkavaróbb, hogy gyerekek az áldozatok és a végén ki sem derül, hogy ki/kik voltak az elkövetők.

2016.03.07 hsanya182

Igaz történet az alapja. Egy elgondolkodtató nyomozós drámai jellegű film. Olyasmi mint a Zodiákus, végeredményben vannak következtetések mi lehet az igazság de a valós életben nem derült konkrétan ki. Lekötött, érett kis film, akár a Fogságban c.

2018.12.22 VvV

Érdemes még után olvasni a történetnek, mert azóta vannak fejlemények. A film eléggé felkavaró.

2017.07.26 Lonka

Nagyon megrázó film volt engem végig a képernyőhöz vonzott. Hihetetlen, hogy nem lehet megtalálni a tetteset/tettesek és megúszták a gyilkosságokat.

2017.12.09 Greeta

Csak erős idegzetűeknek ajánlom a filmet. Sok gyilkosságos filmet láttam már, de ezen még nekem is össze szorult a gyomrom. Reese Witherspoon alakítása remek volt.

2019.07.27 kevelin

szívszorító, lelkileg végtelenül megterhelő és megrázó volt a film. a család főleg az édesanya szerepét reese hihetelenül jól játszotta enegme teljesen megvett vele. szuper alkotás bármennyire is kegyetlen. mindenkinek ajánlom aki szereti a thriller műfaj filmjeit.

2015.03.25 tothzsuzsika

Igaz történeten alapszik a film, ennek következtében szörnyű látni a valóságot. Talán lehetne kicsit izgalmasabb, mozgalmasabban bemutatni a történéseket, néhol kicsit lassú, de érdemes megnézni, mindenképpen ajánlom.

2015.07.14 tofis

Hát ezt jól benézte Firth és Witherspoon is. Igazán kár érte, milyen jó lett volna ilyen főszereplőkkel egy jó kis thriller. De őszintén mondom, ezt nem tudom ajánlani.

2019.07.09 tomrocky

Kedvelem Egoyant, és kicsit rossz volt látni, hogy ennyire nem tud mit kezdeni ezzel a filmmel. Egyszer nézhető, de komoly fenntartásokkal.