Ördöglakat

Alessandro Nivola
Reese Witherspoon
Colin Firth
Reese Witherspoon

Az ÖRDÖGLAKAT című thrillerben három fiatal fiú sátánista intelmektől vezérelve megöli egy házaspár egyetlen gyermekét. Vajon mi motiválta és ki irányította őket?

(erare)

Rendező: Atom Egoyan
Premier: 2013.09.08.

2022.12.31 HADNAGY

Tény, hogy ha Reese nem szerepelt volna benne, egyáltalán nem kapott volna figyelmet a film. Másrészt remek film, tudom ajánlani mindenkinek. Sok benne a ki nem mondott dolog, és fantasztikusan mutatja be a bürokráciát, ami az igazságszolgáltatásban is dúl.

2017.04.10 indingo

Nagyon megrázó volt a film, sajnos arra nem derült fény, hogy kis követte el a különös kegyetlenségű gyilkosságokat. Több utalás is volt rá, hogy a mostoha apának volt hozzá köze, mostani hírek is arról szólnak.

2017.11.22 Bazzzsi

Egy brutális gyilkosság sorozatot mutat be a film, amiben még felkavaróbb, hogy gyerekek az áldozatok és a végén ki sem derül, hogy ki/kik voltak az elkövetők.

2016.03.07 hsanya182

Igaz történet az alapja. Egy elgondolkodtató nyomozós drámai jellegű film. Olyasmi mint a Zodiákus, végeredményben vannak következtetések mi lehet az igazság de a valós életben nem derült konkrétan ki. Lekötött, érett kis film, akár a Fogságban c.

2018.12.22 VvV

Érdemes még után olvasni a történetnek, mert azóta vannak fejlemények. A film eléggé felkavaró.

Narcos
2015