Nagyfater elszabadul

Dirty Grandpa

2017.04.22 jozsagabri

Zac Efron kifejezetten tetszett a filmben, jó párost alkottak Robert De Niroval. Jók a poénok, nem mondom hogy nincsenek sablonos részek, de összességében egy jó vígjátékot raktak össze.

2016.09.15 Vviktor

Pörgős, akcióban gazdag vígjáték. Ütősen alakít benne az idősödő Robert De Niro, hozza a formáját és a fiatal színész is , aki egyébként szögegyenes ellentéte a "faternak".

2017.03.27 Szinano

Sokat támadták Robert De Niro-t azért, hogy elvállalta ezt a filmet, mert szerintük ez méltatlan hozzá. Nem mondom, hogy ez élete szerepe és hogy nem nézem szívesebben ennél komolyabb darabokban, de szerintem teljesen rendben van ez a szerep is. Olyankor be lehet vállalni egy ilyet, ettől még nem lesz kevesebb az illető.

2016.09.22 kecsaa

Robert De Niro egy nem szokványos Robert De Niro szerepben. :) Kicsit trágár, kicsit piszkos, és remekül mulattat. A történet nem okoz meglepetést, de a hangsúly úgyis a poénokon van.

2017.08.28 ocskol

Annak ellenére, hogy amerikai tömegvígjáték, amihez ezer hasonló van, én jól szórakoztam rajtam bár kellettek bele a jó színészek, akik feldobták az amúgy közepes sztorit.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Robert De Niro hozza a formáját a filmben, nagyon jól alakít. Vicces, humoros, jókedvre derítő vígjáték, amit tényleg végig lehet röhögni. Szórakoztató, laza film!

2016.08.16 Macika

Pörgős, cselekményes és jó humorú vígjáték. De Niro nagyon jól alakít benne, fiatalos és attraktív, hozza a formáját. Végig röhögtük a filmet, igazi szórakozást nyújtott.

2017.07.18 szanko

Sokan lehúzzák ezt a filmet, de szerintem nem volt rossz. De Niro alakítása itt is jó, bár ez nem tipikusan az a műfaj, amit megszokhattunk tőle. Nekem tetszett, szórakoztató, kikapcsolódásnak tökéletes.

2016.09.17 krazucsi

Nekem nagyon tetszett a Nagyfater elszabadul, annak ellenére, hogy még mindig nem tudom hova tenni, Robert De Niro miért vállalta el ezt a (mondjuk ki) közönséges szerepet. Viszont remekül alakította a piszkos szájú nagypapát, ehhez kétség sem fér hozzá.

2016.04.27 Kutyus

Nagyon szórakoztató, jó humorú, pörgős vígjáték, ami igazi ellazulást ad. Végig nevettünk a moziban. Kiválóan alakít Robert De niro! Szuper és cselekményes film!

2016.03.31 Mmaarrttoonn

Nagyon jó humorú film, nem csalódtam R.De Niroban, hozza a formáját. Nagyon jó a jellembeli kontraszt a két ellentétes jellemű főszereplő között, a fiú és a nagyfater között.

2016.02.01 Kandurbaba

A napokban láttuk moziban és azt leszámítva, hogy volt 1-2 poén, ami már túllépett egy határt olyan szempontból hogy kissé átment primtívbe, összességében végig lekötött és végig nevettük a filmet. R.De Niro ennyi idősen is szuperül alakít.

2020.01.01 P

Szerintem De Niro-nak jól áll ez a tökös nagypapa szerep. Én nagyon jól szórakoztam a filmen, bár tény, hogy nem a legviccesebb vígjáték, amit eddig láttam.

2018.01.04 Dius0520

Robert de Niro-tól valóban kissé szokatlan alakítás, és elsőre nagyon erőltetettnek véltem benne a poénokat is, de mióta többször láttam, megtetszett. Zac Efron nagyon sokat komolyodott film szerepek terén az elmúlt években, és szerintem jók együtt e... Több