Nagyfater elszabadul

Dirty Grandpa

2016.02.13 Farky

Egyszer nézhető, de semmi több. Egy esős szombat délutánra jó, de tele van erőltetett, olcsó poénokkal, De Niro nem rossz benne, de kb ez az összes pozitívum a filmmel kapcsolatban.

2016.02.09 Beckham1

Szerintem korrekt kis vígjáték! Pozitívan csalódtam benne! Érdemes megnézni !

2016.08.28 kristof17

Hát nem lesz a kedvenc vígjátékom, de azért voltak benne bőven szerethető jelenetek. Nem az én stílusom volt sajnos, de egy-két helyen azért tényleg illett a kategóriájába és azért több volt, mint egy erőltetett valami.

2022.05.18 RangerHMMWV

A golfos rész, az erőverseny, a folyamatos beszólások, és persze a végén az elnyomottak felszabadítója mondat megható. Folyton d*gni akar XD, meg amikor Zac jön ki a börtönből a sp*rma nadrágban, majd amikor másodszorra kerül be a másik véresben jön ki. Állat és beteg egyben.

2018.02.18 szilvybvb

Az egyik legviccesebb film, amit valaha láttam. Nagyon jó poénok vannak benne és a történet sem unalmas. Mindig fel tud vidítani.

2016.06.04 ppista

Ez a film jobb mint amire számítottam. Tele van humorral és pörgős eseményekkel. Nagyon tetszett,hogy Robert De Niro ilyen jól alakította a szerepét,a nagyfatert.

2019.07.09 tomrocky

Ha érdekel a film, kapcsold ki az agyad, kóla-popcorn és nosza. Remélem nem ez lesz az év vígjátéka, de egyszer meg lehet nézni. De én azért a barátnőmet nem vinném el rá még egyszer. :D Pasis társaságban valószínű szórakoztatóbb.

2016.02.12 trenitreni

Viccesnek vicces volt, de újra nem fizetnék be rá. Robert de Niro kapott már ennél méltóbb szerepet is. Néhol kicsit erőltetettek voltak a poénok, de összességében egy barátnős esti programnak megfelelt.

2018.08.06 Jack Has

Nem sokszor látni De Nirot ilyen szerepben.

2016.06.12 ztomi

Ez a film jól tükrözi hogy manapság mennyire silányak és gyengék a hollywood-i produkciók.