Eddie, a sas

Eddie the Eagle

2019.01.05 szabomarc

Érdekes életútja volt a férfinek, de tetszett a történet. Valós eseményt dolgoz fel, nyilván nem minden történt a filmnek megfelelően, de amúgy érdekes történet, jó alakításokkal, bár Jackman talán szerepelhetett volna többet is. Ajánlom mindenkinek.

2016.08.24 stomachh

Jól szórakoztam rajta, könnyed és vicces stílusban adja elő az amúgy igen komoly történetet, miszerint az emberi akarat sokszor felülír minden nehezítő körülményt. Respect Eddienek!

2020.09.23 belavagyok

Taron Egertont eléggé felkapták az utóbbi években, bár nem is csodálom. Ebben a filmben is megmutatta tehetségét, nagyon jól hozta az esetlen, de hatalmas álmokkal rendelkező sielőt.

2020.10.11 HannaK

Nagyon érzelmes darab, pedig csak egy sport film bár nem a megszokott fajtából. Lehet rajta sírni és nevetni is.

2016.04.21 szoljhozzam

Állati jó film, amúgy is nagyon szeretem az igaz történeteteket mert az élet szüli a legnagyobb showt. Nagy fazon volt Eddie és a film is jó lett. Könnyed, humoros és az alakítások is jók!

2017.01.19 Olivér Rózsa

Végig szórakoztató kedves film. Jó volt a szinészi alakítás is. Külön érdekes hogy igaz történet alapján készült a film.

2019.02.20 Vágottszemű

Nekem nem tetszett. Nem volt valami jó film. A kritikusok nem értem, hogy értékelték jónak. Én nem ajánlom ezt a filmet nektek, a története nekem nem tetszett.

2021.01.21 helfannn

Sok nevetés, sok dráma, és persze sok sport. Hugh Jackman és Taron Egheton legjobb filmje. Kötelező darab, legalábbis egyszer mindenképpen meg kell néznie mindenkinek. :D

2017.01.26 Gábor Rózsa

Kedves, ügyes, megható, motiváló, vicces film. Jó szerepléssel és szép kivitelezéssel. Ez egy tök jó produkció, amit érdemes megnézni családdal együtt. :)

2016.07.12 hejnekem

Egy nagyon hangulat és megható film egy elképesztő és hihetetlen történetről. A mondanivaló nagyon jó, akármit el lehet érni az életben, ha sokáig akarjuk. A két főszereplő remekül el vitte a hátán a filmet!

2016.06.17 tamas84

Kimért, okos, szórakoztató. Minden egyben van egy nagyszerű filmélményhez.

2016.11.03 Tibor1114

Miután láttam az előzetest szörnyen érdektelennek tartottam a filmet. De a párom kérésére megnéztük és az egyik legnagyobb meglepetés az éven.Nagyon kedves és nagyon érdekes film.Nagyon pozitiv nézetet sugalva a mafelnövő generációnak.A filmet csak ajánlani tudom mindenki számára.

2018.08.13 koricapito

Igazi motiváló sportfilm, tele humorral.

2017.06.28 miklosvaridori

Magával ragadó, nagyszerű film, jó kikapcsolódás, elgondolkodtató, tovább gondolkodásra késztetett. Hitelesek a karakterei, a történet megfogott, kikapcsolt.