Eddie, a sas

Eddie the Eagle

2019.06.18 Zsolti01

Láttam már jobb sportos filmet is. Nekem nem nagyon jött be, de a kritikusoknak tetszett. Szerintem lehetetlen, hogy pár hónap alatt ilyen jó legyen valaki egy versenyen, hogy rögtön az olimpiára jusson.

2016.12.07 Szorcsik

Az Eddie, a sas igazi meglepetésfilm volt számomra, ugyanis álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen jól szórakozom majd rajta. Nagyon mulatságos film, de egyben komoly is, fontos mondanivalóval.

2016.11.02 kicsimano

A Michael Edwards életét bemutató film elsőre az egyik kedvencem lett a sportfilmek műfajában. Eddie küzdése, kitartása példaértékű minden ember számára. Remek film, igen ízes humorral.

2016.10.04 niky86

Nem vagyok a sport filmek rajongója, de az Eddie, a sas teljesen a hatása alá kerített. Egy kitűnő életrajzi film, elképesztő jó színészi alakításokkal, megfűszerezve rengeteg humorral és igen fontos mondanivalóval.

2016.07.28 Homer

Izgalmas és nagyon szórakoztató, nagyszerű film. A filmélményhez hozzáad, hogy mint tudni illik egy megtörtént eseményen alapul kicsit persze megváltoztatva, de az alapja valós. És ettől mindjárt felnézünk a szereplőkre és reményt adnak, kitartást mindenhez.

2017.03.21 georgri

Az Eddie, a sas c. film megtekintése kifejezetten jó hatással van az emberi lélekre, ugyanis nem csupán felderít, hanem mély mondanivalót is magában hordoz.

2017.02.08 Ancsus

Az Eddie, a sas igazi meglepetés volt számomra, álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen jól fogok szórakozni ezen a filmen. Nagyon bájos, jópofa darab, kiváló színészekkel.

2016.07.25 N.Béla

Zseniális film a kitartásról, a reményről, az odaadásról. Az esélytelenek himnusza ez. Szegény főszereplő annyira szerencsétlen hogy szinte azonnal neki kezd szurkolni minden nézi, amint meglátja. Fordulatos és leesik az ember álla minden pillanatban.

2016.05.05 irodalmialkotas

Unalmasan jó! Elcsépelt humorral zsúfolt!

2016.12.02 gubimari

Nagyon vicces és megható film a kitartásról. Engem teljesen lenyűgözött, rendkívül jól szórakoztam rajta. Bár alapvetően nem vagyok oda a sportfilmekért, ez alól kivételt képez az Eddie, a sas.

2016.11.22 csocsicsoda

Remek kikapcsolódást és nem utolsó sorban szórakozást nyújt a film. Nekem marhára tetszett, remek a sztori.

2016.06.17 Panna

Igazi szívmelengető alkotás arról, hogy tényleg bármit el lehet érni csak akarni és küzdeni kell érte.

2017.03.27 Szinano

Ha valakiről, akkor Eddie-ről példát vehet mindenki, hogy milyen egy igazán kitartó ember, akinek ha van egy célja, még akkor is elkövet mindent, mikor már senki nem hisz benne. Célja és hite önmagában olyan erővel ruházza fel, ami a lehetetlent is elérhetővé teszi. Fantasztikus film.

2016.09.22 kecsaa

Taron Egerton és Hugh Jackman párosa minden tapsot megérdemel, felejthetetlen alakítást nyújtottak mind a ketten a filmben. Az Eddie, a sas bemutatja, hogy akaraterővel és kitartással bármi elérhető az életben.