Egy bogár élete

A Bug's Life

2018.03.30 NFG

Rengetegszer láttam és szerintem még jó sokszor meg is fogom nézni! Nagyon szép és színes lett az egész rajzfilm! Imádni való ez a bogarak által alkotott világ!

2016.04.26 HanGa

Aranyos kis mese! Én amúgy is nagy ízeltlábú rajongó vagyok! A figurák igazán szépen rajzoltak és a története is kedves. Felnőttek is nyugodtan megnézhetik. Helyenként még humoros is!

2019.03.20 Vágottszemű

Tanulságos mese volt. Kiskoromban sokszor láttam és élveztem. Most, hogy újranéztem, nem csalódtam benne. A szereplők barátságosak és könnyen lehet velük azonosulni.

2016.02.28 H.a.n.n.a

Szépen kidolgozottak voltak a karakterek és a története is aranyos. Arról azért ne feledkezzünk meg, hogy az ilyen mesék elsősorban gyerekeknek szólnak és nem a felnőtteket hivatottak szórakoztatni.

2016.05.22 Gecko

Gyerekkorom egyik kedvenc rajzfilmje. Jópofa a megrajzolás, érdekes a sztori, nagyon is illeszkedik az "igazi" disney filmek kategóriába. Ajánlott mindenkinek aki egy kis "esti mesét" szeretne nézni kölkökkel vagy azok nélkül. :)

2015.09.01 Mr. Zero

Nem tudott lekötni a film. Végig az órámat néztem annyira untatott. Bár számomra ezt az érzést adta attól függetlenül másoknak jó szórakozás lehet. Környezetemben sokan dicsérték ezért is vágtam anno neki. De sajnos nem érintett meg túlzottan.

2017.07.04 gerda

Kedves kis mese, ami különböző bogarak életét mutatja be. Ahhoz képest hogy viszonylag réginek tekinthető ez a mese, szerintem a mai mesék között megállja a helyét.

2016.07.25 N.Béla

A régi nagy klasszikus mesék egyike. Bőven tökéletes az animáció ahhoz képet hogy már 1998-as. De réginek tűnik. Mintha csak tegnap lett volna, hogy a tv-t körbeülve megnéztük. Klasszikus humorú és tanít is egyben. A zene meg egyenesen tökéletes.