Egyik kopó, másik eb

Turner & Hooch

2023.08.27 Ergit

Természetesen a kutyától olyan jó ez a film!

2018.12.07 mamiéstöti2

Nagyon aranyos a kutya benne, annyi biztos. Tom Hanks egyik legnehezebb szerepe lehetett abban az időben.

Egy kis humor(vagy sok),egy kis akció,egy kis romantika,és dráma,egyszóval igényes kikapcsolódás minden generációnak.Habkönnyű,és vérpezsdítő!

2018.01.14 AngelCass

Érdemes megnézni, nemcsak kutyabolondok fogják élvezni. Hiszen a nagyszerű Tom Hanks hozza a tőle elvárt zseniális alakítást, és a kutyus is jól játszik. Ha utána nézzünk, megtudhatjuk, hogy kevés idő volt Hutch-al tréningezni, mégis egyszer nem érez... Több

2018.04.01 Queenakasha

Az ilyen filmek hiányoznak manapság, ami mellett a család összeül este és jól szórakoznak kedvenc színészükön és azon milyen helyzetekbe keveredik. Van benne egy kis akció, egy kis érzelem és jó sok humor, hogy mindenki számára megadja a film amire vágyik.

2018.03.19 hackerjulcsi

Ez is egy jól sikerült, fordulatos, családbarát film lett, az biztos. A kutyás filmek sorába beleillik, szórakoztató és szerintem a gyerekek is nagyon szeretik. Hajrá!

2015.11.16 Regi82

Kutyabolond vagyok így számomra már fél siker,ha egy filmben szerepel kutya :) Hanks nagy kedvencem. A filmben vannak jópofa jelenetek,humor és dráma is. Jó érzés újra meg újra látni.

2018.07.25 kisssjanka

Szeretem Tom Hanks filmjeit de az Egyik kopó, másik eb-ben nem igazán nyűgözött le... Magához képest alul teljesített. Unalmas, vontatott, átlagos film.

2019.07.14 danaso

Egészen vicces film, végig lehet vigyorogni, még akkor is, ha jó pár poén szakállas, és még úgy is, hogy a cselekmény nagy része kiszámítható. A film mégis lehengerlő energiával hatol az elmébe a szemeken keresztül. Nem véletlen, hogy egy örök klasszikusról van szó.

2015.07.11 avatar123

Igazi klasszikus Tom Hanks-szel, és egy imádni való kutyával. Ez nem csak egy film a a csontig rágott kutya-zsaru komédiák közül, ez a nagybetűs kutya-zsaru komédia és pont. Aki esetleg kihagyta volna, tessék bepótolni, mert alapmű.