Elemi ösztön

Basic Instinct

2018.05.10 kisssjanka

Az Elemi Ösztön azt hiszem hogy sokak számára nagy hatással van. Én személy szerint nem tudom megunni többször is láttam és van egyfajta atmoszférája ami feszültséget áraszt és nem tudja levenni a szemét a néző a képernyőről. Azt hiszem Michael Douglas és Sharon Stone eddigi legnagyobb alakítása. Zseniális.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Annak idején nem volt rossz film, de mára kissé elavult. Azért ma is nézhető. A színészek alakítása jó benne, profik a szereplők és a története is ötletes, szórakoztató!

2016.08.17 Macika

Mára már kissé idejétmúlt film, de összességében egy jól összerakott, izgalmas, ötletes sztori, amiben van feszültség és a színészek profin alakítanak. Kategóriájában jó.

2016.01.30 zsfarkas

Örök klasszikus, nagyon jó film. Sajátos légkör, egyedi karakterek. Nagyon jól adja elő Sharon Stone ezt a manipulatív, szexközpontú karaktert, ahogyan irányítja az eseményeket, az döbbenetes.

2015.03.22 Vibozsofi

A film alapmű. Feszültség a köbön. Percről percre fokozódik az izgalom, igazi thriller. Sharon Stone nagyon hitelesen adja elő a félelmetes csábito szerepét.

2015.08.27 Gríz

Az Elemi ösztön egy örök klasszikus, még egy jó darabig nem fog kimenni a divatból, és ennek megvan a maga oka. A film fülledt erotikája és páratlan hangulata újra és újra képes leültetni. Az a korszak, amiben játszódik, már a múlté, én a kilencvenes... Több

2016.12.19 Bernie

Van egyáltalán olyan, aki nem látta még ezt a filmet? Szerintem egy igazi klasszikus. Vannak jobb filmek, efelől nincs kétség, mégis van valami az Elemi ösztönben, ami miatt érdemes megnézni, és most nem (csak) a pár forró ágyjelenetre gondolok. Az egész filmet átjárja a borzongás, a kéj és az energia.

2022.12.23 Mzperiksz1

Különleges atmoszférájú a film. Köszönhető a rendezőnek, a zene fantasztikus. Tetszik.