Feketeszakáll szelleme

Feketeszakáll szelleme

Blackbeard's Ghost

Egy szerény pályaedző véletlenül megidézi egy rég halottnak hitt, hírhedt kalóz szellemét, és most össze kell fogniuk, hogy megnyugodjon a kalóz lelke, és megmentsenek egy helyi szállodát egy… Több

Forgatókönyvíró: Bill Walsh, Don DaGradi, Ben Stahl
Premier: 1968.02.08. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.08.30 Kanyi

Edesanyam kedvenc filme gyerek korabbol eloszor nem akartam hozza latni de pozitivan csalodtam benne nagyon jo humora van nem tudok rosszat mondani rola

2018.05.01 Yosihiro

Megnéztem és tetszett. Jó kis Walt Disney produkció. Nekem Dean J. alakítása tetszett legjobban. A történet is nagyon jó. Összességében remek családi kikapcsolódás csak ajánlani tudom.

A filmet három évvel Ben Stahl azonos című forrásregénye után adták ki.Szerző: Thibo84

Noha a Disney kisebb jelentőségűnek tekinti, a bruttó teljes bevétel a kezdeti kiadás óta,állítólag több mint 20 millió dollár, ami egy nagyon lenyűgöző összeg az 1960-as évek végén.Szerző: Thibo84

A filmben az edző, Steve Walker (Dean Jones) fedezte fel a varázslatot, míg az azonos nevű Ben Stahl regényben két tizenéves fiú találta meg.Szerző: Thibo84

Sir Peter Ustinov Feketeszakáll karakterét göndör és romantikus személyként ábrázolta. Nagyban különbözött attól, ahogyan a személyiséget Ben Stahl a film forrásszerű regényében jellemezte.Szerző: Thibo84