Fényes nyergek

Blazing Saddles

2022.07.24 Reitman

Zseniális! Mel Brooks isteni rendező, iró és színész! Imádom!

2017.10.14 Deku

Elég érdekes volt nem vártam volna, hogy ilyen fajta érzéseket vált ki belőlem ez a film. Néhány pillanata egészen megindító tud lenni, zseniális és remek film. Nagyon szeretem ha egy filmet nem csak a színészekre bíznak hanem összetett a történet. Ez itt mind adott volt.

2019.08.12 Norbert93

A vígjátékok és azon belül a paródiák egyik nagy mérföldköve. A mai napig szórakoztató annak aki vevő a humorára, nekem például sokkal inkább bejött, mint a Gyalog galopp.

2016.09.05 sipiarpi

Az egyik legjobban sikerült Mel Brooks-féle agyszülemény. Fergeteges poénokkal és a mindent vivő záró bunyóval. Imádom!

2015.12.12 Ragemarci

Kellemes paródia, ami a végére saját magát szedi szét sajna, de addig jóféle.

2017.11.16 baalint

Nézhető a film de azért senki ne várjon csodát :) van benne 1-2 jobb poén, és a végén igazán elgurult a gyógyszere a rendezőnek. Színészi játék nulla :)

2016.02.18 Bulki

Nagyon jó film, klasszikus Mel Brooks, ez a fazon egyszerűen utolérhetetlen. Mondjuk nekem sokkal inkább a korábbi filmjei jönnek be, de ez is teljesen rendben van, és az is nagyon ott van, ahogy a kormányzót alakítja. Ha valaki egy jót akar röhögni, annak ajánlom ezt a filmet.

2015.02.10 achyles77

Nagyon jó film, már megvan jó húsz éve, hogy először láttam, de azóta is az egyik kedvencem. Mindig jókat tudok rajta nevetni, nagyon sok nagyon jó poén van benne. Ritka ez, mert már a mai vígjátékokon jó ha egyszer-kétszer elmosolyodik az ember.