Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Bosszú El Pasóban

(A pirinyó, a behemót és a jó fiú)

Tartalom

Egy kalandor két férfit kirabolva, 300,000 dollárt visz el. A meglopott férfiak üldözőbe veszik, ám amikor végre szemtől szembe kerülnek, kiderül, hogy össze kell fogniuk egy másik, sokkal nagyobb ellenség legyőzésére. Miután együtt diadalmaskodnak a mindenre elszánt bűnöző fölött, aki mindnyájuk életét megkeserítette, már csak azt kell eldönteniük, kié legyen a temérdek pénz... (britex)

2015. 05. 12. 22:49

Nekem tetszik ez a film, jó az alaptörténete (bár néhányszor egy-egy szereplő viselkedése idegesített), jó a színészek munkája és az 1960-as évek technikai színvonalához mérten a megvalósítás is jó, bár azért hiányolom, hogy a lövedékek emberekbe való becsapódásakor nem látszik semmi. Összességében ezért 10 pontból 7 pontra értékeltem.

2016. 05. 08. 22:35

Nagyon unalmas film! Senkinek nem ajánlom aki könnyed Bud Spencer és Terence Hill vígjátékra vágyik.

A filmet teljes egészében Spanyolországban forgatták.

(Mavil)

Terence Hill ebben a filmjében alszik első alkalommal lóháton.

(Mavil)

A Bosszú El Pasóban egy háromrészes filmsorozat második része. Az első film: Isten megbocsát, én nem. Folytatása: Csizmadombi fenegyerek.