A szabadság ötven árnyalata

Fifty Shades Freed

Vox.hu
2018/02/12

A szabadság ötven árnyalata a határán mozog, hogy olyan rossz legyen, hogy az már jó, de ezt a menetet (is) csak az igazán mazochisták fogják élvezni. 20/100 Több

Artsomnia
2018/02/13

A szabadság ötven árnyalata kapcsán az előzetes ígéretek szerint akció jelenetekkel dúsított, pörgős, párkapcsolati drámát tartalmazó 101 percet kellett volna kapnunk, de ennek csak részben tudott eleget tenni a film. Így sajnos egy sokszor önismétlő, unalomba fulladó, erotikát részben tartalmazó középszert kapunk. 50/100 Több

MovieAddict
2018/02/19

Tartozom egy vallomással. Minden sznobizmusomat félretéve ki kell mondanom, hogy látni akartam A szabadság ötven árnyalata című filmet. Nem azért, mert bármi jóra számítottam volna. Tudtam, hogy rossz film lesz. Kétségbeejtően rossz. Ebben nem is csalódtam. 1/10 Több

Art7.hu
2018/03/29

Az ötven árnyalat-trilógia meglepetésekkel teli utolsó felvonását sokan szeretni fogják, és nem csupán azért, mert megszabadít minket Mr. Grey-től. Több

Néztem Egy Filmet
2018/04/18

Értékelés: 4.7/10
SZABADSÁG ÖTVEN ÁRNYALATA - A siker titka!
A házasság megöli az izgalmas sex-et? -- A Szürke ötven árnyalat széria harmadik része is rendkívül sikeres a Magyar mozikban. Az első héten túl van a 100 000 nézőn. Mivel éri el? Hogyan csal be ennyi embert ez a mindenki által lehúzott film? ... Ennek a filmnek céltudatos üzenete nincs. Bután pedig a három történet azt üzeni, hogy az igazi boldog pár kapcsolat férfijai, azok akik vad izgató rossz fiúk az elején, majd amikor a nők úgy gondolják, hogy elég, akkor pihe-puha édes gazdag eltartó lekvárak lesznek, akik mindent elbírnak és megbocsátanak és ez nagyon jó így... Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!