Palackposta

Flaskepost fra P

2017.01.23 valery

A címe felkeltette a figyelmemet és nem csalódtam a filmben. Megfogott a történet, jól alakulnak a szálak, izgalmas jelenetek és tökéletes dramaturgia jellemzi. Érdekfeszítő krimi thriller egy kevés humorral.

2017.10.30 Zsuzsy

Annak ellenére hogy a sztorija nem lenne rossz mégis egy szerintem rosszul sikerült film. Unalmas volt, lassan történtek az események. És emiatt hogy ennyire vontatott volt, az egész filmet, élményt elrontotta!

2016.11.01 kicsimano

A Palackposta egy feszült thriller, melynek középpontjában a vallási fanatizmus, elvakultság áll. E film is hozza ugyanazt a sz

2016.10.05 niky86

Szeretem a skandináv krimiket és Jussi Henry Olsen könyveit, valósággal falom őket. Az általa megálmodott és megalkotott nyomozó karakterét Nikolaj Lie Kaas tökéletesen kelti életre. A film képes volt visszaadni a könyv hangulatát.

2017.03.24 georgri

Mint skandináv krimi-rajongó, bizton mondhatom, hogy a Palackposta ugyanolyan színvonalas, izgalmas film, mint társai. A műfaj kedvelői számára kihagyhatatlan.

2017.02.09 Ancsus

Mivel nagy skandináv krimi rajongó vagyok, ezért nekem a Palackposta is nagyon tetszett, mondjuk elfogult vagyok ezekkel a filmekkel kapcsolatban. Imádtam a rejtélyességet, amely áthatotta a filmet.

2016.12.30 Potoczkie

Aki szereti a skandináv krimiket, mint ahogy én is, annak kihagyhatatlan darab a Palackposta. Egy izgalmas nyomozás részese lehet a néző, ahol a helyzet pillanatok alatt pattanásig feszült lesz.

2017.12.06 Imlah

Jobbat vártam az előzetese alapján. Unalmas, vontatott film. Ne nagyon értettem mit is akar kifejezni. Nincs meghatározott mondanivalója, unatkoztam rajta.

2017.05.16 VK

Vontatott, lassú cselekményű film, ami meglehetősen unalmas volt. Nekem egyáltalán nem jött be, nem hozta azt amit a kategóriától vártam. Gyenge film.

2017.02.23 Beuszi

A skandináv krimik szerelmeseinek kihagyhatatlan darab a Palackposta. Ezt a könyvet kivételesen nem olvastam, úgyhogy a történet is új volt, nagyon izgalmas volt, fenn tudta tartani a figyelmemet.

2016.08.29 GaraiV

Az az igazság hogy kicsit jobbra számítottam. Kissé lapos a sztori és nem igazán pörögnek az események, volt sok rész amin unatkoztam. A sztori pedig nem lenne rossz!

2016.10.24 Manson

Nagyon izgalmasan előadott történet. Végig fordulatos és izgalmas, minden perce feszült. Igazi jó thriller, megfogó sztori, magával ragadó események. Érdemes megnézni!

2017.01.19 Katkatt

Jó kis film volt. A vallási vonal még különlegesebbé tette. A Q-ügyosztály korábbi kér része szerintem jobb és összetettebb ennél.

2017.01.15 holnaputan

Ha nem olvastam volna a könyvet, lehet hogy még tetszett is volna. Na de így? Lényeges dolgok kimaradtak és valahogy levagdosták azokat a részeket amitől különlegesebb és összetettebb volt a történet. Kár érte.