Forrest Gump

Forrest Gump

2018.03.18 Rendszergizda

Egyik kedvenc filmem, amit már jó párszor megnéztem és mit ne mondjak, megunhatatlan számomra ! Bár aki nem szereti szívhez szóló és életrajzi filmeket, azt nem fogja majd meg ez film. ;)

2015.06.30 padfoot8925

Zseniális alkotás,nagyon élveztem ezt a filmet. Megunhatatlan klasszikus! Tom Hanks élete alakítását nyújtja a filmben. Magával ragadó, megható, a film egyszerre volt nekem vicces és hatalmas.

2015.01.28 a.edit63

Megunhatatlan. Tom Hanks pedig nagyszerűen alakítja a szerepét! Szuper film!

2017.02.19 clay00

Egy bizonyos életkor után ajánlom megnézni. Alapvetően jó film, de bennem nem hagyott annyira mély élményt, hogy újra megnézzem. Tom Hanks kiváló színészi képességeiről viszont semmi kétségem!

2016.11.15 goat2000

Az egyik legjobb film Tom Hanks főszereplésével. Nagyon egyedi a története. Szomorkás, de közben szórakoztató is. Tom Hanks alakítása nagyon jó lett.

2016.11.24 fazekasanett92

A film az egyik oldaláról vicces és szórakoztató, a másik oldaláról viszont drámai , elgondolkodtató és szomorú. Érdemes megnézni, mert nagyon jó alkotást. Egyedi hangulatú és karakteres.

2015.07.29 Fildi

Egy sokat mondó, összetett film, aminek fontos mondanivalója van. Mélyre ható, erős érzéseket váltott ki belőlem. Tom Hanks nem a kedvenc színészem, de ebben a filmben meggyőzött.

2015.07.13 prongs2001

Szerintem ez a film szinte teljesen kiváló. Azt kapom, amire vágytam, egy laza kis szórakozást, ami megér minden percet. Nem akar többet adni, mint ami így unalomra nem volt panasz. Nagyon imádtam.

2019.02.06 vyctoria79

Remek film, de én igazán azt tudom ajánlani, hogy a könyvet is olvassa el mindenki, mert az másképp zseniális! A könyvet jobban szerettem, több humorral, több cselekménnyel rendelkezik.

2016.04.27 angel001

Egy nagyon egyszű emberről szól.Itthon néztük meg,sajnos elég rossz minőségben.Pontosan a harmadik nekifutásnak sikerült végignézni:) Nem rossz film, szerintem csak hangulat kell hozzá,.. aki szereti a Mr Bean filmeket, annak ez az alkotás tetszeni fog.Érdemes végignézni, csak kitartás :D

2015.06.11 fancsi094

Nem véletlenül tartják a Forrest Gump-ot Tom Hanks legjobb filmjének, valóban sziporkázik a szerepben. De nem csak ő a pozitívuma, egy mesterművel van dolgunk.

2017.09.26 Bibabac Nézhetetlen

Nagyon kedves kis film, első nézésre is mély nyomot hagyott bennem a történet. Nem hiszem, hogy bármikor újranézném, annyira nem fogott meg, de egyszer nagyon élvezetes és érdekes volt.

2016.12.07 Szorcsik

Időtlen klasszikus, az egyik leggyönyörűbb film a filmtörténetben, nekem abszolút kedvencem. Nagyon szép, fontos mondanivalóval bír, örökzöld. Remek színészek, gyönyörű zene.

2016.10.01 Lost Silver Book

Kötelező darab. Akár tetszik műfajában, akár nem, ezt látni kell minden embernek. Ez elől senki sem menekülhet. Azonban aki megnézi 99%-hogy nem bánja meg az illető. Nagyon jó alakítás Tom Hanks-től. Nekem ez a filmje tetszik a legjobban. Magáért a s... Több