Hideg csontok

Frágiles

2023.12.11 Di Canio

Nem mondanám horrornak ezt a filmet, inkább egy közepes thriller. Kórház, gyerekek, rejtélyes kísértet. Szerintem nem sok ijesztő van benne, a hangulata hűvösebb csak. Eléggé unatkoztam, de kíváncsi voltam a végére, nem volt az se nagy szám, inkább vicces a „robot” nő, mint félelmetes. Egyszer éppen nézhető.

Calista Flockhart zseniálisan hozza ebben a sötét,komor misztikus horrorban a rá osztott karaktert.Nagyon erős,és felkavaró képsorok,és rejtett ideg örlő feszültség vibrál a képsorokban.Szinte átérezhető nekünk is a fájdalom,és odaszegez a képernyő elé.Megtekintése kötelező.

2022.05.09 JRD

Egy ideig nem nagyon akartam megnézni ezt a filmet, ugyanis Flockhart számomra a tipikus, semmilyen színésznő. Aztán egy újabb álmatlan éjszaka meghozta a kedvemet. És nem bántam meg. Jó horror, szívszorító háttérrel. Flockhart alakítása sem volt ros... Több

2017.02.05 hszpp

Kifejezetten tetszett,s ijesztőnek talaltam. Pedig manapság nem sok jo horrort készítenek,főleg olyat,ami anélkül is megijeszt,hogy ne szerepelne benne 600liter ver...

2019.02.05 Owotonor

Nagy atmoszférája van a filmnek ami a spanyol egyidéségének köszönhető, a csonttörős részek nagyon letaglozóak mivel gyerekek sérülnek, elég ijesztő tud lenni a film, a vége pedig felkavaróan hat.

2016.10.21 vivikejencikelara

Kiráz a hideg ha erre a filmre gondolok! Nagyon ijesztő főleg maga a "vaslány". Félelmetes mint minden ilyen korházban játszódó villódzó fényű éjszakák.. Amikor a fiúnak az elején a csontjai magától törnek el az rettenetes!

2016.05.27 a-arnold

2-3x láttam talán ezt a filmet, tetszett a története, megadja a hangulatot az a lerobbant kórház felsőszintje, és a főszereplő kislány is nagyon bájos... Ajánlom mindenkinek, aki egy odabaxós thrillerre vágyik.

2017.06.01 jencike1985

Igazán hátborzongató lett ez az egész végkifejlet és a "robotlány". Végig laza rettegésben tart és érdekes. A történetben az a leghátborzongatóbb hogy ilyen betegség és kezelési módszer van.

2015.01.20 RókaÚr

Az egyik legjobb horror-thriller, amit az utóbbi években láttam. Annyira rideg atmoszférája van, hogy megvagy a vér az ereimben tőle. A film nagyon jól operál a hosszú, kitartott jelenetekkel és ezzel fokozza a feszültséget.

2016.10.06 issue

Nehéz hova tennem. Flockhart alakítása borzasztóan lapos és egyhangú, szinte csak "néz" a filmben. Egy ideig nagyon félelmetes ugyan ez a nézés, de végül megszokja az ember. :) Viszont elég egyedinek mondanám, ahogy a film a sötétséget kezeli. Ettől lesz talán olyan félelmetes.