Űrvihar

Geostorm

A film összbevétele 221 600 160 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 175 375 888 forintot termelt. A hazai mozik összesen 120 975 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Dean Devlin korábban íróként és producerként működött közre olyan produkciókban, mint a Csillagkapu, A függetlenség napja vagy éppen a Godzilla. Az Űrvihar a mozifilmes rendezői debütálása.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Ez a második egész estét mozifilm melyet az Apple Final Cut X nevű szoftverével vágtak. Szerző: hp

Az Űrvihar Dean Devlin első egész estés filmje. Szerző: hp

A film eredetileg a Paramount égisz alatt készült volna el, de a projektet végül a Warner Bros. vette át.Szerző: hp

Mivel a tesztvetítéseken rendkívül negatívan fogadták a filmet, 2016. decemberében a stúdió az újraforgatás mellett döntött. A munkához már új producerrel (Jerry Bruckheimer) és új rendezővel (Danny Cannon) láttak hozzá.Szerző: hp

A NASA-ban játszódó jeleneteket a NASA New Orleans-i irodájában vették fel. Szerző: hp

A film forgatási munkálatai 2014. október 20-án kezdődtek meg New Orleansban, és 2015. február 10-én értek véget.Szerző: hp

A film premierjét eredetileg 2016. március 25-re tűzte ki a Warner, de előbb a Batman v Superman, majd az élőszereplős Dzsungel könyve miatt elhalasztotta a bemutatót. 2016. júniusában a stúdió bejelentette, hogy a premier napja 2017. október 2. lesz.Szerző: hp