Gnómeó és Júlia

Gnomeo & Juliet

2021.10.14 Gabi89

A kerti törpék élete

Ez a 2011-es 3 D-s mese egy szép színes, jól kidolgozott mesevilágba repíti el a nézőket. A kis kerti törpék világába tekinthetünk be, ahogyan élik napjaikat, és közben a mindennapos csatáikat vívják egymással az örökös ellentétben élő "piros" és ,"kék" kerti törpék, nyulak, békák és társaik. A címéből már sejteni lehet, hogy a sztoriját honnan is kaphatta, ugyanis William Shakespeare Rómeó és Júlia című színdarabján alapul. Itt is arról van szó, hogy az ellentétek vonzzák egymást, és hogy mindenre képesek az újdonsült szerelemesek egymásért. De mivel itt meséről van szó ugyebár, a vége ennek happy end, mert Gnómeonak és Júliának sikerül a "pirosakat és a kékeket" kibékíteni egymással, valamint ők is egybekelnek. Szórakoztató és cuki mese egyben.

2018.01.18 mamiéstöti2

Nagyon csalódott voltam miután megnéztem ezt a mesét, mert iszonyat unalmas és értelmetlen volt számomra.

2017.06.29 indingo

Már ezerszer feldolgozott történet, amiből most mesét csináltak, hogy a legkisebbekkel is megimerhessék a sztorit, ráadásul a főszereplők kertitörpék. Kicsit beteg, de helyes mese.

2017.12.10 Deku

Nálam betalált a közepébe ez a film, hibáktól nem mentes de azok elnézhetőek. Eszméletlenül tökéletes film lett rendben volt a film, a zenei aláfestések gyönyörűek és igazán hangulatos erőteljes a film egészen a végéig.

2019.07.25 Ms. Akárki

Elég gagyi egy feldolgozása a rómeó és júlia alaptörténetének, de végülis érthető. Így a megcélzott kisebb gyerekeknek is feldolgozhatóbbá válik a történet. Az animáció, a látvány nagyon rendben volt.

2017.11.20 Bazzzsi

Kicsit beteg mese. Az örök klasszikus Shakespeare szerelmi történetét kerti törtpék játsszák el. Jáj! Nekem ez feldolgozhatatlan és a törpéknek is gonosz fejük van.

2018.03.07 kevelin

Shakespeare klasszikusát mindenki csak kosztümös filmben képes elképzelni. Bár születtek már modernebb megoldások, azonban szerintem mindegyik borzalmasra sikeredett. De valahogy ez a mese különösen jól mutatja be az eredeti történetet kellőképpen so... Több

2015.07.26 szd91

Ahogy a két kis kert népe harcol egymással a klasszikus Rómeó és Júlia adaptációban az egyszerűen fantasztikus. Ahogy néztem folyamatosan azon agyaltam vajon mikor elmegyek otthonról az én kertemben mi történik? :)

2015.06.15 smith

Rómeó és Júlia története egy kicsit másképp, kerti törpék formájában, akik életre kelnek időnként. Már az ábrázolásuk is eléggé humoros, és poénokban sem szűkölködik a mese. Bátran ajánlható családi programnak, mindenki jól fog szórakozni rajta.

2017.07.04 gerda

Kicsit lerágott csont ez a mese. Nekem leginkább a hupikék törpikék jutnak eszembe. Kicsit fura feldolgozás számomra az egyszer nézhető kategóriába tartozik.

2015.06.16 Melibaba

Velemenyem szerint egyaltalan nem jo mese. Annyira ne jott att mint amilyennek mondjak.

2016.01.14 Cirmici

Nekem ugy maradt meg ez a mese,mint valami szörnyűség. Borzasztoan unalmas es vontatott tortenet, iddgesitő jelenetekkel. Szamomra ,,egyszerse,,nézhető

2015.01.26 csucsi0411

Vicces kis történet, de imádni való!

2015.03.01 szlica

Nagyon aranyos kis mese, még így felnőttként is. Vicces, bár kicsit abszurd a megelevenedő kerti figurákkal. Olyan mintha egy kis titkos világba kukkanthatnánk be. A végén az ember elgondolkodik mi van ha az én kerti törpéim is fűnyír... Több