Griselda

Griselda

2024.03.18 Dodi

Zseniális volt ez a sorozat! A szereposztás kifejezetten jó volt! Sofía Vergarát a modern családban ismertem meg mint egy igazi őrült, kolumbiai, temperamentumos gazdag feleséget. Ebben a sorozatban is az volt, de teljesen másképp. Amikor elkezdtem,... Több

2024.02.03 hp

Örülök, hogy a Netflix bizalmat szavazott Vergarának, már itt volt az ideje, hogy egy drámai oldaláról is bemutatkozzon, és tényleg brillírozott a szerepében. Kegyetlen történet ez, de remekül adaptálták nagyszerű alakításokkal.

2024.01.26 szemtelen

Drogbárónő

A „Griselda” egy Narcos spin-off produkció, ahol az alkotócsapat ezúttal is egy ismert és létező személy tevékenységét örökíti meg. Griselda Blanco, a fekete özvegy, vagy másképpen kokain keresztanya néven futó kolumbiai drogbárónő az 1970-es évektől a kétezres évekig uralta a piacot, és évente több száz emberöléssel hagyott nyomot maga után. A sorozat a szörnyű tettek ellenére meglehetősen szórakoztató és jól összerakott. A hatrészes, részben fikciós elemekből álló minisorozat végig leköti a figyelmet, jól ritmusban folyik a történetmesélés. A hangsúly a drogüzlet látványosabb, érdeklődésre számot tartó oldalán áll, a szörnyűséges valóság és pusztítás háttérszerepet kap a rendezésben. A 6 epizódnak köszönhetően jól követhető a mesésen jövedelmező drogbirodalom kiépítése, ugyanakkor nincs túlnyújtva unalmas részletekkel (habár a vége kissé hirtelenre sikerült). Egyik másik különösen feszült jelenetében felveszi a versenyt a műfaj legjobbjaival, ugyanolyan megrázó, minőségi tud lenni, mint nagy elődei legjobb részletei. Élvezetes, jó tempójú, „slágergyanús” produkció, ahol a szereplők is megállják a helyüket.

2024.02.07 Roland Altner

Végig érdekes tud maradni. Kiváló.

2024.01.26 thomino

Pörgős, jó sztorival, alakításokkal. Egy kötelező darab a téma szerelmeseinek, de mindenki másnak is megéri vetni rá egy pillantást, nem bánjátok meg.

2024.01.25 sandras87

Jó, élvezhető sorozat. Néha kicsit úgy éreztem, hogy a mexikói drogsztorik kötelező köreit rójuk, eredeti történetmesélés helyett, de ettől függetlenül nem volt rossz. Sofia Vergara alakítása pedig kiváló.

Az ápolónő
Lidia ügyvédnő