A Gucci-ház

House of Gucci

2021.11.27 penci

Ridley Scott szerintem remekel az idei évben, Az utolsó párbaj után a Gucci-ház is zseniális lett. Fantasztikusak az alakítások, maga a sztori pedig egyenesen döbbenetes. Imádtam!

2022.02.28 betegphiu

Ez egy stabil 4-es.

Aki nem ismeri a Gucci-sztorit, annak jó és érdekes film. Lady Gaga nagyon jól játszik benne. Nem értettem a filmben azt a gyors fordulatot az új szőke nővel, de gondolom, az életben is így lehetett.

2021.11.28 Kaspó

Az az igazság, hogy ebben sokkal több volt, mind a rendezés, mind a főszereplők tekintetében. Nem rossz film, mert hát ennyi tehetséget talán nem is lehet elpazarolni, de közepesnél nem igazán ér többet.

2022.03.15 Lucky04

Uncsi Gucci

Unalmas és vontatott volt. A filmben legalább ötször előjön az a jelenet, amikor Al Pacino az üzletben fogadja a házaspárt, és kezdődik a seggnyalás. Lady Gaga inkább hagyja a színészkedést, a Csillag születikben még elment, de itt nagyon nem jött be a játéka. Ridley Scott megint alkotott egy középszerű művet, lehet, hogy le kéne már tenni a kanalat.

2022.07.26 Evibaby6669

Zseniális

A színészek alakítása csodálatos. Nem meglepő, de Lady Gaga a kedvencem. Teljesen Úgy éreztem, mintha én is szemtanúja lennék a történéseknek.