Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Hannibal

(Hannibal)
Hannibal

Tartalom

A Hősök és a Halottnak a csók írója, Bryan Fuller, és az Alkonyat: Napfogyatkozás, valamint A sötétség 30 napja című filmek rendezője, David Slade a televíziók képernyőin támaszották fel a kultikus pszichiátert. A széria történetének középpontjában  Will Graham, a fiatal FBI-ügynök, és Dr. Hannibal Lecter megismerkedése és barátsága áll. Will még nem is sejit, hogy Lecter egy elvetemült sorozatgyilkos, aki később legfőbb ellenségévé válik.

2016. 09. 30. 20:08

Nagyon hatásos horror sorozat. Mads Mikkelsen nagyon jól alakítja Hannibal Lectert. Nagyon hatásosan megformálta a doktort. Kár hogy véget ért a sorozat.

2016. 07. 20. 10:37

Nem sorozat de eléggè elmebeteg emberek és történet jellemzi. Valószínű éppen ezért is ragadja meg ennyi ember figyelmét ennyi ideje. Ritkán köt le engem ilyesmi téma, de ezt nagyon eltalálták. A színészek, a karakterek, a rendezès mind mind tökéletes. Szívesen ajánlom bárkinek aki unatkozik.

2015. 06. 24. 09:43

Érdekes sorozat. Címszavakban: brutális, izgalmas, pörgős, érdekfeszítő. Igen néha kicsit gusztustalan de ez kell bele, hogy hiteles legyen. Kár volt a kasza neki.

Caroline Dhavernas
Mads Mikkelsen

Hannibal szerepére Hugh Dancy javasolta Mads Mikkelsent, akivel az Artúr király (2004) forgatásán ismerkedett meg.

Laurence Fishburne (Jack Crawford) és Gina Torres (Bella Crawford) a való életben is házastársak.

A második széria minden része egy japán előétel nevét viseli.

Smoking Barrels: Hannibal – első évad
Az első évad ismerkedésnek jó volt. Van karaktere, képes a nézőre hatni, igaz nem mindig pozitív értelemben. Néhány teljesen felesleges szál mellőzése és néhány fontosabb vonal még inkább kiemelése viszont minőségi változást és javulást hozna a második évadra.