87% 1953 szavazat

Harry Potter és a bölcsek köve

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2015.05.11 adibandii

Nagyon jó film.Szerintem igen hű a könyvhöz,a színészek nagyon jók,a rendező szintén.Ezelőtt nem sok hasonló sztori volt(ezután már igen)szóval a sztori is egyedi.Egy többször nézhető,élvezhető kalandfilm.

2016.05.22 Gecko

Az első rész nekem nagyon tetszett! Korban is hasonló voltam mint a főszereplők azidőtájt, de így jó pár évvel később is azt kell mondjam az első lett a legjobb. Aki olvasta a könyvet, annak biztosan tetszeni fog, mivel maradéktalanul hozza az elvárásokat!

2016.09.27 Zoe091

Nagyon szeretem, mert ritka az a film, ami hosszú, de végig szórakoztató marad és rászegezi a nézőt a képernyőre. Látványos, szép animációk és ami a legfontosabb, hogy nem látszik számítógéppel lett összerakva. Minden korosztályt leköt.

2015.07.18 rhamus

El se tudtam hinni, hogy ilyen jó filmet milyen módon hozhattak össze. Elsőre nem volt kedvem belenézni a cím alapján nem tartogatott az én ízlésemnek sokat. Szerencsére tévedtem. Oda voltam érte.

2015.06.15 Mr. Z

Mind a könyv mind a film nagyon magával ragadó. Én inkább könyv párti vagyok hisz emiatt kezdtem el olvasni egyáltalán. Azonban ez a film valami fantasztikus. Szuper módon lett megkreálva az a világ amit Rowling megálmodott. Percig se tudtam unatkozni rajta.

2017.10.01 Bibabac

Előbb láttam a filmeket, minthogy a könyvet olvastam volna, de nagyon megszerettem őket. Hangulatos, varázslatos kis világ, még ha a jelenetek egy részét ki is vágták belőle. Érezni, hogy egy nagyobb volumenű történet előszele, ez a film még nem a bo... Több

2016.10.02 Lost Silver Book

Jó mese, egy szó szerinti "varázslatos" világban. :) Tetszik, hogy a könyvben is tanéveket követhetünk végig és a filmben is. Talán azt kell, hogy mondjam, hogy az első 3 rész az filmben jobbra sikeredett, a többi részt meg inkább a könyvben szabad c... Több

2016.06.26 portal91

Emlékszem amikor gyerekként beültünk rá a moziba, nem tudtam mit várjak egyszerűen tetszett a sztorija. Amikor kijöttem a moziból én is szerettem volna varázsló lenni, nagyon hatásos és látványos egy alkotás.

2017.09.30 koba1996

Szerintem jó, a sztorinak persze idő kell, mire beindul, de melyiknek nem? Ezt leszámítva mégis csak egy klasszikusról beszélünk, mind a film, mind a könyv a kultúra alapköve lett mára.

2015.06.03 Skarsh

A Harry Potter és a bölcsek köve talán az első film, amit moziban láttam. Egyből magával ragadott a hangulat és a J.K. Rowling által megalkotott világ. Sajnos a könyvekhez nem volt szerencsém, ezért nem is bosszankodtam az adaptáció miatti hiányosság... Több

2016.12.31 Potoczkie

Valamennyi Harry potter filmet nagyon szeretek, kedves kis történet, mind a gyerekek, mind pedig a felnőttek számára izgalmas lehet. Tetszik, hogy a film meglehetősen hű adaptációja a regénynek.

2015.06.01 sonyxxx

A sorozat alapját szolgáló könyvek nagyon tetszettek, emiatt azokat jobban szerettem, de a sorozatot nagyon kedves és kellemes, szerethetővé tették, így önmagában nem lehet róla rosszat mondani. Egy jól sikerült kaland film, aminek kedvelhető szereplői vannak.

2017.02.25 Beuszi

A Harry Potter könyvek világa teljesen elvarázsolt, így mondanom sem kell, mennyire vártam a filmet. Teljesen rabul ejtett és a képernyőhöz szegezett, eszméletlenül jó és izgalmas film.

2015.06.20 neeta92

A valaha volt legjobb könyv adaptáció amivel találkoztam. Ez persze elmondható az összes többi részre is. Igaz akadnak részek amik kevésbé könyvhűek de nem lehet minden tökéletes. Mindent egybevéve ez egy ritka fantasztikus történet minden korosztálynak.