Holdfény királyság

Moonrise Kingdom

2022.07.14 tangatamanu

Maradandó alkotás. Hangulat kell hozzá, de igazából, ha nyitott rá az ember, akkor meg is teremti. Ritka, hogy a szatíra egy amerikai filmben is ilyen erőteljes képi világgal párosul.

2015.07.10 dulkap

Igazából nem tudnék konkrét dolgot megfogni a filmben, amitől jó. Talán a könnyedsége vagy az egész filmből áradó kedvesség és jóság. De összességében mégis nagyon jól működik a film a remek szereplőgárdával együtt. Az egyik legjobb Wes Anderson film.

2022.05.04 Dorkateo

Számomra se nem romantikus, se nem mese, se nem vidám. Fájdalmas, szatírikus, a mai világunkról szóló, szomorú történet, szomorú eszközökkel. Kétségtelenül profin elkészítve.

2017.07.18 Deku

Hiábavaló volt a film maga, nekem így ebben a formában nem tetszik. Lehet nyers vagyok de tiszta butaság az egész. Nem ezt vártam tőle bár ez lényegtelen. Nem ajánlom.

2018.06.15 HercegPeter

Elég egyszerű film. A szereplők kicsit le vannak butítva. Nem értem miért kellettek ezek a nagy nevek hozzá. Szerintem például Bruce Willisnek ez a szerep egyáltalán nem állt jól. Viszont a két gyerek nagyon ügyes. Nem lehetett könnyű a szerep egyikü... Több

2015.01.26 hackerjulcsi

Magával ragadott. Ilyenek után nem értem sokszorosan azokat az embereket, akik tyutyujgatják a gyereküket.. mert a gyerekek igenis kemények, főleg egymással. A film szűrője mellesleg nagyon tetszett, szép képvilágot kölcsönzött neki. 5*

2018.10.22 Syracuse

Sablonos a sztori, de teljesen kiforgatva adja elő a film. Wes Anderson nem hazudtolta meg önmagát, kiváló színészgárdát talált elborult filmötletéhez. A látvány 10 pontos, a hangulat is kellően szatirikus, még egy minimális fekete humor is belefért. Abszolút többször nézős film.

2018.03.31 Zsceeeka

Tetszett ez a film. Aranyos volt, tele jó színészekkel, igazából pont azt kaptam, amit vártam tőle. Aranyosak voltak a gyerekek is, a rendező többi filmjéhez bőven felér (ha nem is a legjobb).

2016.10.24 Curacao86

Hiába Wes Anderson rendezte és lett telepakolva A-listás nevekkel, valamiért a hiper egyszerű mondanivaló, tanulság banálisan egyszerűen lett elmondva, szinte szájbarágósan. Nincs benne izgalom, fordulat, és a kiszámíthatósága már szinte fájdalmas.

2016.04.22 Loborg

Nagyon aranyos kis film , bájos gyermekszereplőkkel és emellett igazán jó munkát végző színészekkel. Végső soron (és ezt nem is titkolták a készítők) nem csak gyerekeknek/fiataloknak élvezhető, igazi családi film kategória.

2018.07.22 Gábor Rózsa

Nagyon egyedi hangulatvilága van és őszinte érzések vannak benne. elragadó.

2019.01.16 lauralaura

Annyira annyira annyira jó, olyan igazi mese, amit úgy mindenki élvez, meg szeret és boldog lesz tőle. Nagyon nagyon király színészekkel!! Bárkinek bármikor, tényleg, nézd meg!!!

2017.05.29 Zoer8993

Ennél a filmnél kerestem azt ami miatt azt mondhatom rá, hogy jó lett de nem találtam ilyet. Sajnos engem untatott és alig vártam, hogy végre vége legyen. Semmi vonzó nincs benne.

2015.05.03 Vitya

Remek képi világ és látvány, igényesen kidolgozott film, aminek nem utolsó sorban remek humora is van. Gyönyörű, magával ragadó, érdemes megnéznie mindenkinek!