A holtak útja

Bringing Out the Dead

2024.02.20 Schumy1

Nagyon jó film kerekedett a sztoriból. Remek alakításokkal, megoldásokkal fűzerezett film lett.

2018.02.08 dailyfilmsan

Martin Scorsese nagyon kitett magáért ebben a filmben. Egy különleges perspektívából vetíti elénk a filmet ami nagyon jól illik a film morózus hangulatához. Egy rossz vágás volt a filmben, de ezt leszámítva nagyon jól lett összerakva. A film humora i... Több

2019.05.02 harnas1207

Lehet az volt a gond, hogy erre a filmre rá kell hangolódni. Vagy csak maga a stílus nem lehet mindenki kedvence. Akárhogy is, nekem nagyon nem jött be. Unalmas és vontatott volt. Egyes szereplők nagyon irritáltak. Az értékeléstől függetlenül ajánlanám másoknak, hátha pont az ő ízlésviláguknak megfelel.

2020.11.27 uniterra

Scorsese belepistult a nagyvárosi mocsokba, vagy belőtte magát, s azt az érzést próbálta visszaadni. Miért is néztem meg? Mert ha már Cage és Arquette benne van a filmben, akkor gondoltam, elvárható valami, ami az átlag fölé emeli. Aztán vége lett a ... Több

2016.08.22 Macika

Nicolas Cage jól alakít a filmben. Magával ragadó, izgalmas és érdekes film, ami végig fenntartja az érdeklődést. Cage profin alakít benne, hozza a formáját. Ajánlom!

2015.04.12 grigoriy1rem

Martin Scorsese egyik talán kevésbé ismert, de nem kevésbé jó film. Nagyon kedvelem Scorsese filmjeit, és ebben sem kellett csalódnom. Ha ti is így vagytok vele, és nem láttátok, pótoljátok!

2016.08.31 alien007

Valósághű, de egyben szórakoztató film, amit a kiváló rendezés és a zseniális színészgárda tesz igazán emlékezetessé.