Újra otthon

Home Again

2020.10.15 belavagyok

Nem volt valami nagyívű a története a három ingyenélő fiú sem volt valami kedvelhető figura.

2018.08.01 Megamovie

Aranyos film jó nézni addig ameddig tart. Meglepően jó volt ahhoz képest, amire számítottam. Csak kár, hogy a végén ahova kifut az egész az úgy feleslegessé teszi előtte lévő játékidőt és a néző úgy érzi, hogy átverték.

2018.07.07 darkangel1231

Eléggé giccses film volt, unásig ismételt monológokkal és történettel, ami még mindig jó, ha nagyon unatkozik az ember, és nincs jobb ötlete, hogy mit nézzen.

2017.09.15 marklar

Nem igazán tudtam rajta nevetni, gyakorlatilag egy kedves családi-romantikus vígjáték, némi drámával, a szokásos anya-lánya bolondozás sémában. Reese Witherspoon-t én nagyon kedvelem, szerintem kiváló karakterszínész, de valahogy már kezd egyre jobban elkopni ez a szerep, amit mindig hoz.

2017.09.14 Henk

Én senkit nem akarok megsérteni, de szerintem ez a fim totálisan felesleges volt. Nem értem miért születnek ezek az alkotások. Azt belátom, hogy dramaturgiailag nagyon is rendben van ez a film, kiválóak a szereposztások, de nincs igazán tétje. Szinte teljesen felejthető.