Humanoids from the Deep

Félresikerült kísérleteknek köszönhetően félig ember, félig hal mutánsok tartanak rettegésben egy kis halászfalut. A nőket megerőszakolják, a férfiakat megölik…

(dulkap)

Premier: 1980.05.01.

2023.08.03 Jocpappa

A filmről: Halszörnyek nőket erőszakolnak. 4 pár csöcs miatt 3 pontot ér a film, amúgy unalmas és semmilyen.

2020.08.18 Kóborló

Laza, szórakoztató film, ahol a szörnyek lazacemberek lesznek

Őszintén szólva elég vegyes érzelmek kavarognak bennem e film megtekintése után. Régóta vadásztam már rá, mert nagyon, de nagyon rég láttam utoljára, és sok minden nem nagyon maradt meg belőle, csupán igencsak ködös emlékfoszlányok, de arra határozot... Teljes kritika

2016.03.15 lakilúk

Jó jó...lehetne jobban is megírva, meg vannak benne tök bénaságok, de azért szemétnek nem nevezhető. Van benne néhány elképesztő gore pillanat, az utolsó 20 percről nem is beszélve...s mivel gyengéim az ilyen nevetséges butaságok, eltekintek tőle, hogy lehúzzam.

2015.12.29 alien007

A fekete lagúnából előtörő szörnyek megerőszakolnak néány bigét a tengerparti is kikötővárosban, és a későbbiekben kis szörnyszülötte jönnek a világra. Ez a lényegi mondanivalója, sejtelmes mélytengert idéző zene mellett, még egy kis ködösítés, és máris azt mondanám, tökéletes a hangulata...

A filmet Amerikában a Cincinnati mozikban mutatták be először 1980. március 28-án, viszont a teljes amerikai mozis bemutatója csak 1980. május 16-án volt.Szerző: Kóborló

Egyes jeleneteknél Rob Bottin, a híres maszk- és speciális effekt-mester volt a szörnyjelmezben.Szerző: Kóborló

A film forgatókönyvét William Martin készítette Frederick James álnéven.Szerző: Kóborló

A film vágatlan változatát, ami valamivel véresebb és brutálisabb lett, csupán Japánban adták ki.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének, Barbara Peetersnek ez volt ezidáig az utolsó olyan filmje, amit mozikban is bemutattak. Azóta csupán sorozatok epizódjait rendezte.Szerző: Kóborló