Hurok

Hurok

2016.04.22 bbozsi

Jól sikerült! Érdekes, jól felépített történet, kicsit gyenge dialógusok, jó casting. Bárcsak minden filmünk itt indulna!

2018.07.11 Evcsi95

Magyar filmhez képest elég jóra sikerült. Izgalmas a cselekmény szál, szimpatikusak a szereplők. Simán megállná a helyét a nemzetközi fórumokon is.

2016.04.21 raczdavidzsolt

Az első magyar időhurkos filmnek örülünk. A látvány és a hang mindenképpen meggyőző, de a cselekmény nem egyszerű, ha végleg elvesztettük a fonalat, figyeljünk az akcióra.

2017.04.03 T.Andras

Ha már ilyen sokan dicsérik, én is megnéztem a Hurok című magyar filmet és egyetértek az előttem szólókkal, akik szerint egy igen jól sikerült hazai produkció lett. Nagyon tetszett nekem is, érdekes volt a kivitelezés.

2016.10.10 niky86

Az utóbbi idők legizagalmasabb és legcsavarosabb magyar filmje, amit láttam. A Hurok bebizonyította, hogy igenis léteznek jó magyar filmek, úgyhogy érdemes ezeket is megnézni a sok amerikai tömegfilm mellett.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Tetszett ez a több idősíkban játszódó film, igen egyedinek számít a magyar alkotások sorában. Maradt bennem néhány megválaszolatlan kérdés, amire szívesen választ kaptam volna, de ez nem vont le az értékéből. Egész játékideje alatt fenntartotta a figyelmemet.

2016.12.07 Szorcsik

Erre a filmre mi magyarok különösen büszkék lehetünk, mert amerikai színvonalú thriller még nem nagyon született hazánkban a Hurok előtt. Többször is érdemes lehet megnézni, igen összetett, bonyolult.

2016.11.02 kicsimano

A magyar filmek az utóbbi években hatalmas változáson mentek keresztül, egyre jobbak, élvezhetőbbek számomra. Az elmúlt időben látott darabok közül kiemlném a Hurok c. filmet, amely több idősíkja miatt nagy kedvencemmé vált.

2016.07.02 tamas84

Nem egy tökéletes film, de szerintem nem csak magyar viszonylatban állja meg a helyét. A hibái ellenére kimondottan élveztem. Így kell ezt!

2017.03.24 georgri

Izgalomban és fordulatokban kevés ehhez fogható magyar filmről hallottam már. Nagyon szerettem ezt a több idősíkot átható alkotást, igaz jópár kérdés megválaszolatlanul maradt bennem.

2017.02.08 Ancsus

Egészen klassz magyar film a tavalyi évből, ami igen pozitív csalódást okozott számomra. Az alapötlet nagyon kreatív, a történetvezetés pedig brilliáns. Le a kalappal!

2017.02.25 Péter

A magyar Eredet-ként is aposztrofálhatnám ezt a filmet, ugyanis egészen biztosan hatással volt Madarász filmjére. Nekem a Hurok is nagyon tetszett, büszkék lehetünk rá.

2017.01.25 Kaslerka

Hogy legyen egy ellenvélemény is: Ez a film nagyon gyenge volt ahhoz a filmhez képest amiről gyakorlatilag ctrl-c, ctrl-v -vel másolták. Ebben a témában még mindig az ALAP: Háromszög (Triangle)

2016.12.02 gubimari

Számomra egy nagyon kellemes kikapcsolódást, filmélményt nyújtott a Hurok. A színészek egytől egyig remek alakítást nyújtottak, de nagyon tetszett a történetbonyolítás is.